18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żegnaj, mała Vikuś. Właśnie dorosłaś!

Hejterzy przegięli pałę! Viki Gabor nie wytrzymała i...

17.02.2022  14:37
Viki Gabor na Pudelku odpowiada hejterom. Jest jak superhero?
Viki Gabor na Pudelku odpowiada hejterom. Jest jak superhero? Fot: VIPHOTO/East News

Viki Gabor, chociaż ma 14-lat, to mierzy się z hejtem, którego nie udźwignąłby niejeden dorosły. Właśnie zarzucono jej, że... uwaga, trzymajcie się mocno... powiększyła sobie usta! Najzdolniejsza polska piosenkarka młodego pokolenia nie wytrzymała i ostro zareagowała na nieprzychylne komentarze! 

Viki Gabor to nastolatka, która wygrała 17. edycję Eurowizji Junior hitem „Superhero” i wydała doskonały album "Getaway (Into My Imagination)". Wydaje się, że Polacy powinni wielbić ją jak boginię i stawiać na piedestale między Edytą Górniak, a Marylą Rodowicz. A jednak, musi mierzyć się z falą hejtu i bolesnych plotek. Wreszcie postanowiła zareagować! Nie wytrzymała!

Viki Gabor odpowiada na hejt i krytykę. Czy jej usta są powiększone?

Zbyt mocny makijaż Viki Gabor? Powiększyła sobie usta? Nie powinna brać udziału w „Twoja twarz brzmi znajomo”, tylko skupić się na szkole? Wybitnie zdolna nastolatka musi mierzyć się codziennie z krytyką w internecie. W rozmowie z „Pudelkiem” przerwała wreszcie milczenie!

Nosi za mocny makijaż? Nic podobnego! Uważa, że maluje się delikatnie, a to telewizja wymaga mocniejszej „tapety”.

Nie zapominajmy, że w telewizji, w teledyskach trzeba mieć jednak makijaż, żeby to fajnie wyglądało w kamerze. Ludzie też muszą zdać sobie sprawę, że ja na co dzień tak nie chodzę – wyjaśniła Viki Gabor. (Pudelek)

Czy Viki Gabor powiększyła sobie usta? Młoda gwiazda zapewnia, że niczego sobie nie poprawiała, a jej wygląd jest w pełni naturalny.

My uważamy, że nawet jeśli Viki Gabor zechce sobie kiedyś COŚ powiększyć, to ma do tego pełne prawo. Na szczęście nie musi powiększać sobie talentu, bo jest tak wielki, że Polska ledwo może go pomieścić!

W mojej głowie mam takie: »What the heck?«. Po pierwsze: XD, a po drugie - mam 14 lat. Nie widziałam jeszcze czternastolatki, która powiększyłaby sobie usta, więc to też jest trochę nienormalne. Ludzie są bardzo kreatywni i ta kreatywność idzie w złą stronę. Trzymajmy się tej dobrej strony. Kochani, nie powiększyłam sobie ust i nie zamierzam – zapewniła Viki Gabor. (Pudelek)

Viki Gabor - Napad na serce [WIDEO]

logo Tu się dzieje