18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jest ostro

Minister, 14-latka i sekstaśmy z Podkarpacia. Ujawnili nagrania!

22.06.2020  12:13
Afera Podkarpacka. Vega pokazał sekstaśmy
Afera Podkarpacka. Vega pokazał sekstaśmy Fot: Instagram/Patryk Vega/Printscreen

Ważni politycy i duchowni korzystali z usług domu publicznego na Podkarpaciu? W sieci pojawiły się fragmenty filmów nagrywanych z ukrycia. Pokazał je Patryk Vega.

Afera Podkarpacka powraca. Z domów publicznych na Podkarpaciu mieli korzystać czołowi politycy, ważni duchowni czy celebryci. Od miesięcy krążą pogłoski o taśmach, na których zarejestrowano między innymi polityka PiS, uprawiającego seks z nastolatką. Taśmy miały jednak zaginąć, a aferę probowano ponoć wyciszyć.

Za temat wziął się główny prowokator i autor raczej słabych, choć przyciągających tłumy filmów - Patryk Vega. Reżyser kręci film "Pętla" opowiadający o Aferze Podkarpackiej. Teraz pokazał słynne taśmy...

Seks z 14-latką

Patryk Vega od dłuższego czasu zapowiadał, że jest w posiadaniu taśm i przyjdzie czas, gdy je ujawni. Właśnie pokazał pierwszą część swojego dokumentu, czyli rozmów z bohaterami seksskandalu i fragmenty nagrań z ukrytych kamer.

Nakręciłem film Pętla, który wkrótce trafi do kin. Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych, po to, by następnie ich szantażować

- zapowiada Vega w nagraniu. Chwilę później bije nas po oczach scenami seksu niezidentyfikowanego mężczyzny i młodej kobiety.

Przyjechał do nas minister poprzedniego rządu i wiadomo... chciał się zabawić

- mówią w rozmowie z Vegą bracia Alex i Żenia, właściciele klubów nocnych.

Dziewczyny, które przychodziły tam wtedy do pracy, mówiły, że ważni ludzie są tam nagrywani - opowiada z kolei siostra "Cygana", Dawida Kosteckiego.

Krótki film Patryka Vegi kończy szokująca scena, w której ubrany w garnitur mężczyzna pyta młodziutką dziewczynę o wiek. Do pokoju w domu publicznym zabrał 14-latkę...

logo Tu się dzieje