18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rolnik zaorany

Szok w "Rolniku...". Ukryła to przed TVP!

Wojciech Kozicki
03.10.2022  15:22
Szok w "Rolnik szuka żony". Ukrywał przed TVP, że ma dziecko
Szok w "Rolnik szuka żony". Ukrywał przed TVP, że ma dziecko Fot: screen TVP VOD Rolnik szuka żony odc. 2

Nowy odcinek „Rolnik szuka żony” i skandal w 9. edycji! Uczestnicy odkrywają swoje mroczne tajemnice. Tomasz dowiedział się, że został oszukany przez uczestniczkę show TVP! Kobieta próbowała przed nim ukryć dziecko. Bobasek ma 22 lata!

9. edycja „Rolnik szuka żony” ruszyła, a uczestnicy ruszają na randki w poszukiwaniu sercowych uniesień. Klaudia, Tomek K., Michał, Mateusz oraz Tomasz R. poznali potencjalne miłości swojego życia. Ten ostatni został jednak, delikatnie mówiąc, zrobiony w balona. Jak trudno ukryć 22-letnie dziecko? A da się, da się…

Nowy odcinek "Rolnik szuka żony" i dziecko w tajemnicy

41-letni Tomasz R. wzbudza ogromną sympatię widzów Telewizji Polskiej. Wybrał już sześć kandydatek, a 3 z nich poznał na żywo. 40-letnia ekonomistka Karolina pochodzi znad morza i próbowała zawalczyć o miejsce w sercu szarmanckiego farmera. Okazuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi. I to są to nogi 22-letniego syna…

Zrobiła się nieswoja, gdy Tomasz zapytał ją o czy chciałaby mieć dzieci. W końcu wyznała, że ma 22-letniego syna. Zataiła tę informację zgłaszając się do programu. Stwierdziła, że skoro z nim nie mieszka, to nie musi o nim wspominać w liście.

Nie napisałam, bo akurat tak nie miałam gdzie tam. Ale że tak powiem, ja nie mieszkam z synem, także, no tak uważałam, że no...  – próbowała wybrnąć Karolina. I nie wybrnęła.

Tomasz wyznał wprost, że zrobiła na nim negatywne wrażenie.

Tomasz R. 41-letni mężczyzna już od pierwszego odcinka zdążył wzbudzić zainteresowanie zarówno widzów "Rolnik szuka żony", jak i rodzimych mediów. W pierwszym odcinku programu uczestnik wyraźnie zafascynował się bowiem ciężarną 23-latką. Niedawno rolnik udzielił także wywiadu magazynowi "Rewia", w którym oskarżył byłą żonę o utrudnianie mu kontaktu z dwiema córkami – przypomina Pudelek.

Rolnik dalej szuka żony, a Karolina ojca dla dziecka. Nie zgrali się.

Ukrywała dziecko w "Rolnik szuka żony". Szok w TVP [WIDEO]