18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nierychliwy ale sprawiedliwy

Afera z Cichopek dotarła do Kurskiego! SZEF ZAŁATWI ROZWÓD KOŚCIELNY?

30.04.2022  13:12
Plotki o Cichopek dotarły do Jacka Kurskiego
Plotki o Cichopek dotarły do Jacka Kurskiego Fot: Pawel Wodzyński/East News

Kurski nierychliwy, ale sprawiedliwy? Prezes TVP dowiedział się o rzekomym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. I zdecydował, co zrobić z gagatkami.

Polscy celebryci nie zawodzą, a już zwłaszcza ci powiązani z TVP. Tak się jakoś dziwacznie składa, że Telewizja Polska jest prorządowa i otwarcie, głośno głosi katolickie wartości. W tym samym czasie jej pracownicy fundują nam gorące tematy do plotek, całkiem niekatolickimi zachowaniami.

Prym wiedzie tu oczywiście prezes TVP Jacek Kurski, który po ponad dwudziestu latach małżeństwa i spłodzeniu dzieci, zdobył rozwód kościelny i ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Jak? Nie pytajcie. zdaje się, że nawet w Kościele zasady są różne dla różnych ludzi i wszystko można JAKOŚ ZAŁATWIĆ. Dziś Jacek Kurski sam siebie stawia jako przykład moralności.

Cichopek namieszała. Co dalej z pracą w TVP?

Ostatnie tygodnie to z kolei afera z Katarzyną Cichopek w roli głównej. Gwiazdka wylansowana przez TVP i w TVP robiąca karierę (od pewnego czasu spełnia się już nie tylko jako aktorka "M jak Miłość", ale też prowadząca "Pytania na Śniadanie"), ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem. I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby zaraz nie pojawiły się plotki o romansie.

Sam Marcin Hakiel zasugerował ostatnio w wywiadzie dla TVN Style, że został porzucony dla innego mężczyzny. Później okazało się, że ktoś podsłuchiwał i nagrywał rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. To jeszcze bardziej podsyciło plotki. Czy para prezenterów TVP ma romans? Tego ciągle do końca nie wiadomo - żadne z nich nie potwierdziło i nie zaprzeczyło. Sprawą zainteresowały się za to władze TVP. Już kilka dni temu w czasie "Pytania na Śniadanie" usłyszeliśmy, że Cichopek i Kurzajewski w programie zostają, ale zapewne zostaną rozdzieleni. Teraz sprawą zainteresował się sam Jacek Kurski.

Plotkowano o tym, że Cichopek i Kurzajewski mogą zostać z TVP wyrzuceni za medialny skandal i robienie telewizji złego PR-u. Ale nie z tym prezesem! Jacek Kurski wie, że miłość nie trwa wiecznie i rozumie medialną burzę, sam przecież przez to przeszedł! Dla swych pracowników miał być wybitnie wyrozumiały.

Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie "Pytania na śniadanie". Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalną umiejętność zjednywania sobie rozmówców. Nawet jeśli coś rzeczywiście ją łączy z Maćkiem, to nie jest to powód do paniki. Oboje dostaną wsparcie

- donosi Jastrząb Post.

Informatorzy serwisu donieść mieli, że żadnych zwolnień ani nawet rozdzielania pary nie będzie, a za wszystko władze TVP winią porzuconego Marcina Hakiela. Cóż, może Jacek Kurski pójdzie jeszcze dalej i pomoże swojej podopiecznej w lepszym rozwodzie, takim wiecie, przed Bogiem. Wszak sam jest wszechmogący, czemu nie miałby ulubienicy załatwić kościelnego unieważnienia małżeństwa?