18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadzieja w lekarzach

Agata Młynarska jest poważnie chora. Nie ma dla niej ratunku?

27.05.2021  17:09
Agata Młynarska jest chora
Agata Młynarska jest chora Fot: TRICOLORS/East News

Agata Młynarska zmaga się z poważną chorobą, którą próbowała wyleczyć w Hiszpanii. Tam się to jednak nie powiodło - teraz cała nadzieja jest w polskich lekarzach. Wszyscy liczymy na to, że oni zdołają jej pomóc.

Agata Młynarska to wielka osobowość telewizyjną, którą znamy ze swoich ekranów wszyscy. Od ponad pół roku dziennikarka mieszka w Hiszpanii, gdzie do tej pory czuła się znacznie lepiej. Teraz jednak była zmuszona wrócić do Polski - wszystko przez poważną chorobę, z którą się zmaga.

Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać

– opowiedziała zaraz po przylocie do kraju.

Agata Młynarska jest bardzo chora

Agata Młynarska od lat zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna, czyli przewlekłym zapaleniem przewodu pokarmowego, które potrafi dawać pacjentowi wyjątkowo przykre objawy. Do tej pory prezenterka liczyła na to, że uda jej się zadbać o zdrowie właśnie w Hiszpanii - niestety, dolegliwość potoczyła się inaczej i musiała jak najszybciej wracać do Polski.

Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował

– ujawniła Agata Młynarska.

"Muszę te sprawy zdrowotne poukładać, żeby móc dalej funkcjonować tak, jak serce i umysł by sobie życzyły, a ciało niestety nie nadąża" – zdradziła. Wiadomo, że to jej lekarze szczególnie namawiali panią Agatę na powrót do kraju.

Agata Młynarska tuż po powrocie od razu zaszczepiła się na Covid-19, umówiła się na wizytę u stomatologa i gastrologa. Niestety, nie udało jej się zobaczyć swoich wnuczek, na co tak bardzo liczyła. "To bardzo bolesna część tej wyprawy. Jest mi z tym najtrudniej. Ponieważ mogą potencjalnie być nosicielkami koronawirusa i to jest dla mnie niefajne" - poskarżyła się. Planeta życzy dużo zdrowia!