18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogranicza to jej aktywność

Agata Młynarska ma POWAŻNE PROBLEMY ze zdrowiem

19.09.2022  18:25
Agata Młynarska nie czuje się dobrze
Agata Młynarska nie czuje się dobrze Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Agata Młynarska wygląda kwitnąco, ale ma poważne problemy ze zdrowiem. Prezenterka jest ograniczona w podstawowych aktywnościach. Zwykłe założenie szpilek to dla niej obecnie niewykonalna misja.

Agata Młynarska to wielka osobowość telewizyjną, którą znamy ze swoich ekranów wszyscy. Niestety, dziennikarka od lat zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna, czyli przewlekłym zapaleniem przewodu pokarmowego, które potrafi dawać pacjentowi wyjątkowo przykre objawy. 

Chociaż kobieta wygląda kwitnąco, to zwykłe, codzienne czynności takie jak założenie szpilek, sprawiają jej ogromną trudność. Prezenterka publicznie skarży się na swoje dolegliwości.

Agata Młynarska nie czuje się dobrze

Agata Młynarska poza chorobą Leśniewskiego-Crohna zmaga się również z fibromialgią. Na swoich profilach w mediach społecznościowych relacjonuje przebieg leczenia i udowadnia, że choroby nie muszą być przeszkodą, aby cieszyć się życiem, mimo że wpływają przecież na jego jakość. Młynarska w związku ze swoimi schorzeniami musi jednak z wielu rzeczy rezygnować...

"Muszę te sprawy zdrowotne poukładać, żeby móc dalej funkcjonować tak, jak serce i umysł by sobie życzyły, a ciało niestety nie nadąża" – zdradziła niedawno. 

Moje chorowanie traktuję jako nieustanny proces zdrowienia. Jednym z jego etapów jest zaakceptowanie tego, co dla mnie dobre. Oczywiście, że wolałabym wstrzelić się w piękne szpilki, ale wtedy nie zrobiłabym kroku bez cierpienia i bólu. Wybór jest prosty. Jak to zwykle w życiu bywa

- zdradziła Agata Młynarska na Instagramie.

Planeta życzy dużo zdrowia!