18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre wieści

Agata Młynarska w szpitalu. Ma problemy z oddychaniem

23.11.2021  19:42
Agata Młynarska w szpitalu
Agata Młynarska w szpitalu Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Prezenterka zmaga się z kilkoma chorobami, ale teraz uderzyła w nią kolejna. Fani są poważnie zmartwieni stanem zdrowia gwiazdy.

Agata Młynarska od lat zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna. Niestety, tym razem w jej organizmie odezwało się inne schorzenie. Dziennikarka trafiła do szpitala, a fani bardzo się o nią martwią.

Choroba Leśniewskiego-Crohna to nie jedyna choroba, z jaką zmaga się prezenterka. Tym razem druga dolegliwość dała jej w kość na tyle poważnie, że potrzebowała pomocy medycznej.

Agata Młynarska w szpitalu

Agata Młynarska od lat choruje również na astmę. Z chorobą boryka się od wczesnego dzieciństwa, co ujawniła kilka lat temu. Przyznała wtedy, że całe życie zmuszona jest brać wziewne sterydy. Mimo różnych metod leczenia są dni, kiedy "ledwo dyszy".

To właśnie astma teraz zaostrzyła się w organizmie Agaty Młynarskiej. Nawrót choroby wymusił na prezenterce zgłoszenie się do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów w social mediach.

"Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania  "Bez tabu", spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce, związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii. Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma" - wyznała Młynarska.

Uspokajając fanów, dodała, że w szpitalu w Łodzi otrzymała świetną opiekę. "Fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. Nie ma szans, żebym się poddała. I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć" - wyjaśniła prezenterka.

Planeta życzy dużo zdrowia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej