18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ale wtopa

Chylińska zrobiła tatuaże na twarzy! WYTATUOWAŁA NAPIS Z BŁĘDEM

18.08.2022  14:51
Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie na twarzy napis z błędem
Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie na twarzy napis z błędem Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Wielka wpadka czy celowy zabieg? Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie napis na twarzy. W jednym ze słów jest błąd.

Zrobienie sobie tatuażu zawsze powinno być dobrze przemyślaną decyzją. Nie dość, że sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, to jeszcze rysunek zostaje z nami na stałe, często na całe życie. Oczywiście znane są już techniki usuwania niechcianych tatuaży, jednak są to metody bolesne, kosztowne i pozostawiające na skórze blizny.

Wypadałoby więc tatuować rzeczy, których nie powinniśmy w przyszłości żałować i które nie szpecą. Głupio byłoby mieć nosić na ramieniu pokraczną twarz byłej miłości czy napis z błędem. Napis z błędem. No właśnie.

Agnieszka Chylińska ma tatuaż z błędem. Na twarzy

Zdaje się, że wielką tatuażową wpadkę zaliczyła właśnie Agnieszka Chylińska. Piosenkarka i celebrytka, była wokalistka ONA, wytatuowała sobie na twarzy dwa nowe napisy. Miało być trochę wzniośle, trochę z jajem, wyszło kuriozalnie. Wszystko przez błąd w jednym z wyrazów.

Chylińska postawiła na napisy w języku angielskim. Pierwszy "blessed" odnosić się ma do jej duchowości i wiary. Drugi nie wiemy do czego ma się odnosić, bo nie umiemy go do końca rozszyfrować.

Agnieszka chciała sobie ponoć wytatuować słowa "Never Ending Sorry", ale ktoś, kto umieszczał na jej twarzy napisy, był głodny w czasie pracy i zjadł jedną literę.  I tak powstało "Never Endig Sorry", którego znaczenie pozostaje wielką tajemnicą. Lub raczej potworną wpadką. Ups.

Agnieszka Chylińska ma na twarzy tatuaż z błędem
Agnieszka Chylińska ma na twarzy tatuaż z błędem Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER