18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Chylińska miała wypadek! Kolizja drogowa!

Wojciech Kozicki
05.09.2022  19:26
Agnieszka Chylińska i wypadek samochodowy w Warszawie. Nowe informacje o Królowej Łez z Mam Talent
Agnieszka Chylińska i wypadek samochodowy w Warszawie. Nowe informacje o Królowej Łez z Mam Talent Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Agnieszka Chylińska miała wypadek. Radio ZET ujawnia, że w Warszawie na Muranowie doszło do kolizji samochodowej z udziałem jurorki „Mam Talent”. Do mediów trafiły nowe informacje o wypadku Chylińskiej. Jak się czuje Królowa Łez?

Agnieszka Chylińska i wypadek samochodowy w Warszawie. Jak podaje Radio ZET, 5 września 2022 roku do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulicy Dzielnej z ulicą Smoczą na warszawskim Muranowie. Nieoficjalnie podano, że zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe Renault i Ford. Menedżerka Agnieszki Chylińskiej wydała oświadczenie i uspokoiła fanów Królowej Łez, że pieśniarka czuje się dobrze i nie odniosła obrażeń.

Wypadek w Warszawie. Agnieszka Chylińska poszkodowana

Jak wynika z oświadczenia menedżerki Chylińskiej, gwiazda poruszała się zgodnie z przepisami. Do kolizji drogowej doszło z winny innego kierowcy, Management prosi media, by nie doszukiwały się sensacji, ponieważ nie był to poważny wypadek samochodowy.

Jak pisze Radio ZET, Agnieszka Chylińska oraz sprawca wypadku byli trzeźwi. Celebrytka „poruszała się z należytą prędkością”.

Szanowni państwo, w związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej artystki - pani Agnieszki Chylińskiej, uprzejmie dziękuję za okazaną troskę. Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce z winy innego kierowcy. Na szczęście ostrożność i niska prędkość, z jaką jechała pani Agnieszka, pozwoliły na uniknięcie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Proszę o niedoszukiwanie się sensacji. Informację potwierdzi także inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik KG Policji, z którym jak zawsze blisko współpracuję  - Joanna Ziędalska-Komosińska opublikowała na Facebooku oświadczenie.
Czytaj także