18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

duże zapasy na duży głód

Chylińska = chytra baba z Radomia? Czmychnęła z imprezy z torbą ciastek

27.08.2021  19:39
Agnieszka Chylińska czmychnęła z imprezy TVN z torbą wypchaną ciastkami
Agnieszka Chylińska czmychnęła z imprezy TVN z torbą wypchaną ciastkami Fot: Piotr Matusewicz/East News

Czy to już skandal na miarę "chytrej baby z Radomia"? Agnieszka Chylińska w czwartek 26 sierpnia pojawiła się na przyjęciu wydanym z okazji prezentacji najnowszej ramówki TVN. Gwiazda ani myślała jednak zostawać z innymi celebrytami i oddawać się przyjemnościom.

Mimo wojny, jaką TVN ciągle toczy z PiS i KRRiT (ich stacja TVN24 nie może doprosić się koncesji na nadawanie, a partia rządząca chce całkowicie wyeliminować z rynku nieprzychylne im prywatne media należące do grupy Discovery), czwartkowa ramówka okazała się wielką imprezą z całą plejadą gwiazd na pokładzie. Nie każdy jednak mógł pozwolić sobie na świętowanie do późnych godzin nocnych - na Chylińską na przykład czekały w domu dzieci.

Jak donosi Pudelek, piosenkarka czmychnęła z przyjęcia zaraz po prezentacji jesiennej ramówki. Gwiazda umknęła dziennikarzom i nie udzieliła żadnego wywiadu. Zamiast tego popędziła w stronę stoisk z jedzeniem i poprosiła o zapakowanie jej posiłków na wynos. Informator Pudelka twierdzi wręcz, że zabrała ze sobą całe torby smakołyków!

Chylińska się tłumaczy: to tylko kilka ciastek

Aferka żywieniowa poniosła się echem i głos o niej dotarł do głównej zainteresowanej. Agnieszka Chylińska postanowiła nie siedzieć cicho, tylko wyjaśnić, cóż zaszło i że chytrą babą wcale nie jest. Ona wzięła ze sobą tylko kilka ciastek!

Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje się, że to mega obciach, bo przecież w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu

- ironizowała na Instagramie, pozując z pełnym różowego lukru pączkiem

Przyjmujecie jej wyjaśnienia? Zabieranie ze sobą posiłków z przyjęć to powód do wstydu, czy - jak sugerują niektórzy - do dumy? A może ot, zwykła, ludzka słabostka?