18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Choroba dziennikarki

Agnieszka Gozdyra w szpitalu. "Życie mówi stop"

Wojciech Kozicki
21.07.2022  13:19
Agnieszka Gozdyra w szpitalu. Na co jest chora dziennikarka Polsat News?
Agnieszka Gozdyra w szpitalu. Na co jest chora dziennikarka Polsat News? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra trafiła do szpitala. Zasmuciła widzów informacją na Twitterze, że w najbliższych dniach nie zobaczą jej na ekranie. Dlaczego jedna z najlepszych polskich dziennikarek musiała zostać hospitalizowana?

Dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra w szpitalu. Na Twitterze poinformowała, że w programie „Debata Dnia” zastąpi ją Joanna Sieger. Nie ujawniła jednak z jakimi problemami zdrowotnymi się zmaga, ale wnioskując z tłita, jej życie nie jest zagrożone.

Agnieszka Gozdyra w szpitalu. Na co jest chora dziennikarka Polsat News?

49-letnia Gozdyra przy okazji opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym widać jej rękę i podłączoną kroplówkę. Szybkiego powrotu do zdrowia życzyli Gozdyrze m.in. Łukasz Warzecha, Anna Kalczyńska, Krzysztof Śmiszek czy Wanda Nowicka.

Cześć, Twitter. Życie czasem mówi 'stop'. Nic wielkiego, ale zobaczymy się, mam nadzieję, w poniedziałek o 20. Dziś i jutro w 'Debata Dnia' zastąpi mnie Joanna Sieger - dzięki, Aśka! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia – napisała Agnieszka Gozdyra na Twitterze.

Agnieszka Gozdyra pracuje w Polsat News od kilkunastu lat. Wcześniej prowadziła programy publicystyczne, m.in. "To był dzień", "Tak czy nie", "Polityka na ostro" czy "Skandaliści". Jej kariera medialna zaczęła się jednak od TVP oraz Radia Kolor.