18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Twarda decyzja

Agnieszka Włodarczyk NIE OCHRZCI syna

26.10.2021  16:01
Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna
Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Włodarczyk po 40-tce została pierwszy raz szczęśliwą mamusią. Teraz kobieta mówi wprost o swoich ważnych decyzjach, dotyczących synka. Postanowiła, jak na razie, go nie ochrzcić.

Agnieszka Włodarczyk spełnia się w roli świeżo upieczonej mamy. Aktorka, która do tej pory wydawała się nie planować potomków, jest obecnie szczęśliwa ze swoim małym synkiem Milanem na rękach.

Rodzicielstwo to nie tylko słodki obrazek, ale przede wszystkim wiele trudnych i skomplikowanych decyzji, które wpływają na życie dziecka. Agnieszka Włodarczyk właśnie jedną z takich decyzji podjęła - postanowiła, że nie ochrzci syna.

Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna

Ostatnio wiele gwiazd zachowuje się podobnie. Obrońcom Kościoła i katolickich wartości naraziły się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Zofia Zborowska-Wrona, które także postanowiły nie chrzcić swoich malutkich pociech. Agnieszka Włodarczyk podziela ich zdanie w kwestii tej decyzji.

Jak Milan dorośnie, to sam zdecyduje, czy tego chce. Szkoda, że mnie nikt o zdanie nie spytał

- mówiła otwarcie na swoich mediach społecznościowych.

Myślicie, że syn kiedyś jej za to podziękuje?