18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda znów żyje pełną piersią

Uff, Polska odetchnęła Z ULGĄ! Laktacja Włodarczyk już jest

Wojciech Kozicki
26.07.2021  09:18
Problemy z laktacją? Mama Agnieszka Włodarczyk ma swoje sposoby na karmienie piersią
Problemy z laktacją? Mama Agnieszka Włodarczyk ma swoje sposoby na karmienie piersią Fot: Beata Zawadzka/East News

Agnieszka Włodarczyk ma koncie liczne występy w filmach i serialach, ale w roli mamy to jej debiut. Niedawno cała Polska wstrzymała oddech, gdy gwiazda ujawniał, że ma PROBLEMY Z LAKTACJĄ! Możecie już jednak odetchnąć z ulgą, celebrytka pokazała pierś na dowód, że już wszystko gra. Przy okazji, pod jej zdjęciem pojawiły się liczne rady i sposoby dla mam jak karmić piersią.

Agnieszka Włodarczyk od kilku tygodni spełnia się w roli mamy pierwszego dziecka i sądząc po zdjęciach na Instagramie, jest to rola OSCAROWA! Z Robertem Karasiem opiekują się swoim synkiem Milanem. Opieka nad niemowlakiem do prostych nie należy, a mama-debiutantka musi się zmierzyć z przeciwnościami losu takimi jak np. problemy z laktacją.

Włodarczyk kontra karmienie piersią? Problemy z laktacją i porady

Ostatnio Włodarczyk na Instagramie żaliła się, że trwa ostra walka o laktację. Na szczęście nie jest sama, bo tłum instamatek udzielił jej wielu dobrych rad. Efekt? W niedzielę gwiazda filmu „Sara” zaprezentowała zdjęcie z dumnie wypiętą piersią i dzieckiem. Wszystko już jest okej! Jak przyznała aktorka, pomogło po prostu częste przystawianie.

Przy okazji Włodarczyk wyznała, że odczuła ogromną presję związaną z karmieniem piersią. Zaapelowała, by nie dać się zwariować, a sama nie wie do kiedy będzie karmiła piersią.

Zamierzacie śledzić jej laktacyjne przygody i perypetie na Instagramie?

Skoro napisałam, że problem na początku z laktacją nastąpił to może już to odwołam, bo do tej pory spływają do mnie rady co zrobić, żeby ją poruszyć Jesteście kochane. Dziękuję za wszystkie rady…Odnoszę jednak wrażenie, że najbardziej pomogło częste przystawianie Nie wiem jak długo będę karmić i na ten moment nie będę sobie zaprzątać tym głowy:) Cieszę się tym co jest! Ps. A ta presja, żeby karmić piersią jest nie do zniesienia. Chcesz to karm, nie chcesz to też Twoja sprawa ‍♀️Poza tym nie zawsze masz na to wpływ. Nie dajmy się zwariować - napisała Włodarczyk na Instagramie!

Agnieszka Włodarczyk kontra problemy z laktacją. Karmienie piersią i presja na Instagramie
Agnieszka Włodarczyk kontra problemy z laktacją. Karmienie piersią i presja na Instagramie Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej