18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Mogło mnie tu nie być"

Włodarczyk w szpitalu! Kałuża krwi i karetka!

Wojciech Kozicki
24.05.2022  11:50
Agnieszka Włodarczyk w szpitalu. Opisała dramatyczne chwile na Instagramie
Agnieszka Włodarczyk w szpitalu. Opisała dramatyczne chwile na Instagramie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Najpiękniejsza polska aktorka Agnieszka Włodarczyk w trybie pilnym trafiła do szpitala. Zakrwawioną gwiazdę z domu zabrała karetka! Później artystka ujawniła, że sytuacja była na tyle poważna, że mogła skończyć się w najtragiczniejszy sposób. Co wykazały badania krwi i USG brzucha?

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie opublikowała dramatyczną relację i zdjęcie ze śladami krwi na twarzy. Ujawniła, że doszło do tragicznej sytuacji, gdy po niefortunnym upadku karetka musiała zabrać ją do szpitala. Dlaczego nagle straciła przytomność, a jej serce „waliło jak oszalałe”?

Agnieszka Włodarczyk w szpitalu. Dramat aktorki

Agnieszka Włodarczyk wyjawiła, że w szpitalu poddano ją tomografii. Przeprowadzono też badanie krwi, RTG oraz USG brzucha. Przyczyna dramatycznej niedyspozycji zdrowotnej nie została jednak wciąż zdiagnozowana. Co dokładnie się wydarzyło?

To był zwykły dzień, rodzinna niedziela, nic nie zapowiadało tego, co stało się w nocy. Poszłam spać, obudził mnie Miluś na karmienie, więc dałam mu mleczko i zasnął. To było około pierwszej… Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać… - napisała Agnieszka Włodarczyk na Instagramie.

Skąd ta krew na twarzy i opatrunek? Okazuje się, że Agnieszka Włodarczyk podczas upadku złamała sobie nos. Zapowiedziała, że teraz zamierza bardziej zadbać o swoje zdrowie, nawet kosztem urody. Badania krwi i odpoczynek na Instagramie zalecają Włodarczyk takie gwiazdy jak m.in. Iza Miko, Joanna Jabłczyńska i Paulina Krupińska.

Wystraszyłam się i zawołałam Roberta cichym głosem, żeby nie obudzić małego. Pewnie był ostro przerażony, ale nie dał tego po sobie poznać, żebym nie wpadła w panikę "Nic się nie stało, to się zdarza" - powiedział patrząc na moją zakrwawioną twarz. "Chyba masz złamany nos, ale nie przejmuj się tym, wszystko będzie dobrze". Zadzwonił na pogotowie. Karetka przyjechała w ok.15-20 min i zabrali mnie do szpitala… Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, nigdy nie straciłam przytomności. Jak sobie pomyślę, że mogłam uderzyć głową o róg kabiny prysznicowej, to mam ciarki na plecach. Mogło mnie tu nie być. Leżąc na Sorze ze złamanym nosem dziękowałam Szefowi na górze, że mogę jeszcze pożyć. Teraz muszę zadbać o swoje zdrowie, bo uroda to sprawa drugorzędna. Życie jest nieprzewidywalne… - relacjonowała swój dramat Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk to aktorka znana głównie ze skandalicznej roli w filmie Macieja Ślesickiego „Sara”, w którym wystąpiła nago i miała sceny erotyczne. Popularność przyniósł jej też serial „13 posterunek”. Zagrała również w takich produkcjach jak „Świat według Kiepskich”, „Na dobre i na złe”,  „E=mc²”, „Dziki”, „Zostać miss”, „Nigdy w życiu”, „Rodzinka”, „Kryminalni”, „Czego boją się faceci, czyli seks w mniejszym mieście”, „Daleko od noszy”, „Kaw Wawa”, „Poranek Kojota”, „Diablo. Wyścig o wszystko” i „Pierwszy milion”. Rozwinęła skrzydła w musicalu „Metro” w Studio Buffo oraz w Teatrze Telewizji. Zaskoczyła Polaków swoim talentem w programach „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia?”, „Azja Express”, „Jak oni śpiewają i „Taniec z gwiazdami”.

Obecnie wciela się w najważniejszą rolę w swoim życiu. Z Robertem Karasiem mają syna Milana, który urodził się w 2021 roku.

logo Tu się dzieje