18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szuka równowagi

Agnieszka Woźniak-Starak chce się wyprowadzić. Ucieknie bardzo daleko?

03.01.2020  15:16
Agnieszka Woźniak-Starak chce się wyprowadzić. Ucieknie bardzo daleko?
Agnieszka Woźniak-Starak chce się wyprowadzić. Ucieknie bardzo daleko? Fot: VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak marzy o przeprowadzce? Po tym bardzo trudnym dla niej roku, w którym straciła męża, ta motywacja nikogo nie dziwi. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niesamowicie trudny rok. W sierpniu tragicznie zginął jej ukochany mąż - Piotr Woźniak-Starak. Po tej traumie z dawną prezenterką TVN-u działy się bardzo niedobre rzeczy.

Na szczęście Agnieszka jest otoczona przez ludzi, którzy dobrze jej życzą i starają się nią jak najlepiej zająć. Jak się okazuje, gwiazda ma silną potrzebę zmiany miejsca zamieszkania i znalazła już nawet lokalizację, która jest szczególnie bliska jej sercu.

Agnieszka Woźniak-Starak chce się przeprowadzić

41-latka przebywa aktualnie w okolicach Zakopanego i nie ukrywa, że góry skradły jej serce. To właśnie tam w gronie najbliższych witała nowy rok. Jeszcze przed Świętami prezenterka dała znać, że te tereny mocno przypadły jej do gustu.

Spokojnych Świąt, kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem 

- obiecała w poście na Instagramie.

W kolejnych postach Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że coraz poważniej traktuje myśl o przeprowadzce. 

W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać

- napisała w kolejnym poście. 

Zobacz także

Wydaje nam się, że góry faktycznie mogłyby dać Agnieszce spokój. To zupełnie inne otoczenie niż to, do którego była przyzwyczajona. W nowym miejscu łatwiej ukoić stary smutek. 

logo Tu się dzieje