18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kończy z telewizją?

Agnieszka Woźniak-Starak już nie wróci do TVN? Fani się martwią

02.10.2019  11:02
Agnieszka Woźniak-Starak już nie wróci do TVN? Fani się martwią
Agnieszka Woźniak-Starak już nie wróci do TVN? Fani się martwią Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła niedawno największa traumę, jaką można sobie wyobrazić - śmierć ukochanego. Od tego momentu wycofała się z życia publicznego. Teraz pojawiają się głosy, że dziennikarka nigdy już nie wróci do stacji TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz niesamowicie trudne chwile. Znana dziennikarka w sierpniu tego roku straciła swojego męża - Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na jeziorze Kisajno. 

Od momentu jego śmierci Woźniak-Starak nie udziela się publicznie. Wyjątek zrobiła na premierze ostatniego filmu produkcji jej zmarłego męża - "Ukrytej Gry", która miała miejsce na festiwalu filmowym w Gdyni.

Agnieszka Woźniak-Starak nie wróci do telewizji TVN?

Przede wszystkim, flagowa prezenterka TVN zrezygnowała z prowadzenia hitowego programu Big Brother i jak na razie nie podejmuje żadnej pracy zawodowej. Pojawiają się głosy, że w ogóle nie wróci już ona na ekrany.

Chciałabym kiedyś jakąś reklamę wyreżyserować, może jakiś program telewizyjny. Ja kompletnie nie jestem przywiązana do siebie na antenie. Myślę, że ja ucieknę z tej anteny szybciej niż się wszyscy spodziewają - mówiła kiedyś gwiazda.

Łącząc tę dawną wypowiedź z faktem, że faktycznie już teraz zniknęła z anteny - realnym wydaje się, że już nie wróci do TVN-u. Być może znajdzie inne zajęcie, które da jej satysfakcję i pomoże zapomnieć o traumie, którą przeżyła.

Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji. A jedno drugie wyklucza. Nigdy w życiu, będąc na antenie, nie zaangażuję się w to, bo byłoby to nieetyczne. Marketing polityczny mnie strasznie kręci – wyznała niedawno Agnieszka.

Trzymamy kciuki, by wróciła do siebie!

Czytaj także