18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerwała ciszę

Szczęśliwa Aga Woźniak-Starak świętuje na Instagramie: "Piękny dzień"

10.10.2019  19:14
Szczęśliwa Aga Woźniak-Starak świętuje na Instagramie: "Piękny dzień"
Szczęśliwa Aga Woźniak-Starak świętuje na Instagramie: "Piękny dzień" Fot: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie udziela się ostatnio ani w mediach "tradycyjnych", ani w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła wyjątek - oznajmiła fanom, że dziś jest piękny dzień.

Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to informacja numer jeden w Polsce. Polacy się cieszą, część polityków i publicystów próbuje zrobić z tego sprawę polityczną, a fani pisarki zwyczajnie gratulują jej wielkiego wyróżnienia.

Woźniak-Starak: piękny dzień

Do grona szczęśliwych czytelników dzieł Olgi Tokarczuk dołączyła właśnie Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka od tragicznej śmierci męża w sierpniu, nie udziela się publicznie, do minimum ograniczyła też swoją aktywność w mediach społecznościowych. W czwartek po raz pierwszy od blisko dwóch miesięcy, na swoim Instagramie dała znać fanom, że jest szczęśliwa. Właśnie za zasługą wybitnej, uznanej przez Komisję Noblowską pisarki.

Polska znowu idzie w świat. I to w jakim stylu! Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, drugiej po Wisławie Szymborskiej Polki. Piękny dzień. Pani Olgo, jest Pani wielka!

- napisała dumna dziennikarka.

Potwierdzamy, Polska może być z pani Olgi naprawdę dumna. Tymczasem fani Agnieszki Woźniak-Starak po raz kolejny oddali jej w komentarzach masę ciepła i pozytywnej energii.

Pani też jest wielka - piszą pod zdjęciem. - Tęskniliśmy.

Przeczytaj więcej
Komentarze