18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Woźniak-Starak o śmierci męża: "Był szalony, zapłacił najwyższą cenę"

07.10.2019  11:13
Woźniak-Starak o śmierci męża: "Był szalony, zapłacił najwyższą cenę"
Woźniak-Starak o śmierci męża: "Był szalony, zapłacił najwyższą cenę" Fot: VIPHOTO/East News

Dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła odnieść się do medialnych doniesień i sama opisała ostatnie chwile z mężem. Na Instagramie wyznała, że żyje teraz jak w w filmie, w którym nikt nie chciałby grać.

Od tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno mijają już prawie dwa miesiące. Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w wieku 39 lat, zostawiając swoją żonę w żałobie. Teraz, po serii medialnych doniesień na temat wypadku, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła publicznie opisać ostatnie godziny z ukochanym.

Do wyznań skłoniły ją ostatnie informacje "Super Expressu", jak się okazało - nieprawdziwe. Tabloid podał, że dziennikarka była wzywana do prokuratury, gdzie składała zeznania w sprawie śmierci męża.

Od kilku dni czytam wszędzie, że byłam wezwana na przesłuchanie do prokuratury, że ze łzami w oczach opowiadałam o tym, że dowiedziałam się o wypadku gdy wracałam z rodzicami do Warszawy, miałam tam ponoć ważne spotkanie. Nic z tego nie jest prawdą, ale po co pisać prawdę, jeśli można dać pole kolejnym insynuacjom, a co za tym idzie kolejny artykułom. Nieważne, że ktoś cierpi

- napisała w niedzielę wieczorem na Instagramie.

"Był szalony"

Jak było naprawdę? Co wydarzyło się 17 i 18 sierpnia? Dziennikarka zapewnia, że nigdy nie była przesłuchiwana, a gdy jej mąż zaginął, wcale nie wracała do domu w Konstancinie, tylko spała w posiadłości Staraków w Fuledzie. Dlaczego nie była z ukochanym na motorówce? Bo nie lubiła pływać nocą.

17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego męża, będę się z tym mierzyć co roku

- napisała dziennikarka.

Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia. Tyle

- wyjaśnia Agnieszka Woźniak-Starak.

W swoim poście dziennikarka podziękowała fanom za wsparcie, opowiedziała o życiu, które zamieniło się w piekło, "film, w którym nikt nie chciałby grać". Poprosiła też o możliwość spokojnego przeżywania żałoby.

Czytaj także