18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowe wyzwania

Wielkie plany Woźniak-Starak. Dziennikarka zadba o interes męża?

20.09.2019  09:56
Wielkie plany Woźniak-Starak. Dziennikarka zadba o interes męża?
Wielkie plany Woźniak-Starak. Dziennikarka zadba o interes męża? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak założył firmę producencką Watchout Studio. Teraz, po jego tragicznej śmierci, ktoś musi przejąć biznes. Jak donosi "Super Express", prawdopodobnie będzie to jego małżonka.

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia, na jeziorze Kisajno. Pozostawił przyjaciół, rodzinę (w tym zrozpaczoną żonę Agnieszkę) i wielki biznes - był założycielem firmy producenckiej Watchout Studio. Kto teraz zajmie się interesem?

Jak donosi "Super Express", Agnieszka Woźniak-Starak nie zamierza pozwolić na to, by dzieło jej męża upadło lub poszło w zapomnienie. Nie planuje jak na razie wracać do telewizji, ale ma ponoć nowy plan. Chce, całkiem jak jej mąż, zostać producentem filmowym.

Agnieszka już od dawna wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć miejsce męża i całkowicie poświęcić się firmie

- zdradza informator tabloidu.

Wielkie wyzwanie

Jeśli doniesienia "SE" są prawdziwe, przed Agnieszką Woźniak-Starak stoi wielkie wyzwanie. Jej mąż Piotr i firma Watchout Studio stali za takimi hitowymi polskimi produkcjami jak  m.in. "Bogowie" czy "Sztuka Kochania". Teraz, na festiwalu filmowym w Gdyni, prezentowany jest ich ostatni film "Ukryta gra". Tam też, dwa dni temu, miała pojawić się Agnieszka. Niestety, data premiery okazała się zbyt wczesna dla zrozpaczonej gwiazdy, która w ostatniej chwili zrezygnowała z symbolicznego uczczenia męża.  

Agnieszka Woźniak-Starak
Czytaj także