18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mają do siebie słabość?

Agnieszka Woźniak-Starak tuli się do teścia. Co za uczucie!

21.10.2021  19:08
Agnieszka Woźniak-Starak w objęciach teścia
Agnieszka Woźniak-Starak w objęciach teścia Fot: Pawel Wodzynski/East News

Ciężko doświadczona przez los Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na imprezie firmy Herbapol. Do zdjęć fotoreporterom pozowała w objęciach teścia, ojczyma jej zmarłego męża — Jerzego Staraka. Fani zwracają uwagę na zażyłość łączącą tę parę. 

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku przeżyła ogromną tragedię i straciła swojego ukochanego męża w strasznym wypadku. To nie jedyny jej dramat, z którym musiała się zmierzyć w życiu. Do tej pory dziennikarka telewizji TVN dochodzi do siebie.

Agnieszka Woźniak-Starak w objęciach teścia

Agnieszka Woźniak-Starak latem 2019 roku straciła męża. Milioner Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Po wielu miesiącach godzenia się z tragedią, dziennikarka wróciła do pracy i ludzi. Wciąż może liczyć na pomoc rodziny zmarłego ukochanego.

Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na imprezie firmy Herbapol. W tym samym miejscu obecny był jej teść, ojczym zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, Jerzy Starak. Para zapozowała razem na ściankach, budząc podejrzliwość fanów. Zwracają oni w sieci uwagę na zażyłość łączącą tę dwójkę.

TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i jej teść na zdjęciach prezentują szerokie uśmiechy. Nie można zarzucić im również braku nienagannej elegancji. Zazdrościcie dziennikarce tak ciepłych relacji z rodziną małżonka? To w końcu nie zdarza się zbyt często.

Czytaj także
Przeczytaj więcej