18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła straszną prawdę. Prześladował ją

07.03.2020  17:16
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła straszną prawdę. Prześladował ją
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła straszną prawdę. Prześladował ją Fot: VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą najtrudniejsze lato w życiu. Tragicznie zginął wtedy jej mąż - Piotr Woźniak-Starak. Teraz kobieta powoli wraca do życia publicznego i od razu zaskoczyła swoich fanów przerażającym wyznaniem. 

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż dochodzi do siebie po tym, co wydarzyło się w sierpniu ubiegłego roku. Na jeziorze Kisajno zginął tragicznie jej ukochany mąż - Piotr Woźniak-Starak. Powoli kobieta zaczyna powracać do życia publicznego.

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała straszną prawdę

Ostatnio poprowadziła premierę głośnego filmu Jana Komasy pt. "Hejter". Na uroczystości, niespodziewanie dla zgromadzonych, gwiazda zdecydowała się na trudne wyznanie dotyczące mężczyzny, który ją prześladował.

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak przez trzy lata miała stalkera. 

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki

- powiedziała podczas premiery.

Wprawiła tą wypowiedzią w konsternację niemalże wszystkich zgromadzonych. Mamy nadzieję, że Agnieszka nie będzie musiała się już zmagać z tak trudnymi sprawami, ubiegłoroczne lato wyczerpało chyba dla niej limit dramatów.