18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawda wyszła na jaw

Akt oskarżenia! Beata K. wypiła ponad... litr alkoholu

27.10.2021  09:23
Beata K. i jej akt oskarżenia
Beata K. i jej akt oskarżenia Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata K. wokalistka zespołu Bajm zaliczyła niedawno poalkoholowy rajd samochodem. Piosenkarka, zanim wsiadła za kółko, wypiła... ponad litr alkoholu. To wynik tak samo zawrotny, jak ilość promili w jej krwi.

Beata K. całkiem niedawno zaliczyła niesamowicie mocny kryzys wizerunkowy. Piosenkarka prowadziła auto, będąc pod wpływem alkoholu, ale to nie zakończyło jej kariery. Artystka wróciła na scenę i jak się okazuje, wciąż bardzo wysoko się ceni. 

Beata K. wypiła ponad litr alkoholu!

W międzyczasie jej spawa prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu - nie cichnie. Informowaliśmy już, że pojawił się akt oskarżenia w tym wypadku. Teraz na jaw wychodzą zawarte tam szczegóły, m.in. informacja o tym, ile artystka wypiła pamiętnej nocy.

Po badaniu alkomatem w tamtym momencie okazało się, że gwiazda miała aż dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Polacy zadawali sobie pytanie, ile trzeba wypić, żeby uzyskać taki wynik? Już mamy na to odpowiedź!

Ze szczegółów i zeznań zawartych w akcie oskarżenia wynika, że Beata K. wypiła... ponad litr alkoholu! Wokalistka, która jeździła po miejskich ulicach zygzakiem, wjeżdżając na krawężniki i gwałtownie przyspieszając i hamując, przyznała, że w środku nocy zakończyła spotkanie, podczas którego wypiła około litra wina.

Beata K. przyznała się do winy. Aktualnie artystka oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy sądowej. Jeszcze wyjdzie z tego wizerunkowego impasu?

Czytaj także