18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dwa serca, dwa promile... 2 lata?

Akt oskarżenia przeciw Kozidrak. DO WIĘZIENIA?

Wojciech Kozicki
20.10.2021  12:05
Akt oskarżenia przeciw Kozidrak. Czy będzie jej broniła biała armia?
Akt oskarżenia przeciw Kozidrak. Czy będzie jej broniła biała armia? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jaką karę poniesie Beata Kozidrak za jazdę po alkoholu? Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko wokalistce Bajmu i żarty się skończyły. Jak na razie zabezpieczono jej prawo jazdy i piechotą do lata będzie szła, ale to nie koniec, bo może trafić do więzienia na długie lata. Beata, nie darują ci tej nocy!

Piotr Najsztub niewinny, Kamil Durczok ledwie tknięty przez wymiar sprawiedliwości, poseł Zawisza nietykalny… można szaleć na polskich drogach po pijaku, powodować wypadki, a nawet nie mieć prawa jazdy i NIC! Polskie sądy rozpieszczają polityków i celebrytów, którzy wiozą śmierć. Beata Kozidrak jednak może się nie wywinąć. Prokuratura skierowała w środę 20 października do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów akt oskarżenia przeciwko Beacie Pietras, znanej jako Beata z Bajmu. Oj, chyba będzie cienko śpiewać. Jeśli zanuci sędziemu "co mi panie daaasz", ten może odpowiedzieć: 2 lata w więzieniu.

Akt oskarżenia. Kozidrak do więzienia?

Przypomnijmy, że pieśniarka 1 września swoim BMW przemierzała Warszawę zygzakiem i płynęła w niej bardzo gorąca krew. Po zatrzymaniu przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ulicy Batorego na warszawskim Mokotowie okazało się, że miała 2 promile w wydychanym powietrzu. Co ciekawe, to kierowcy zawiadomili policję i uniemożliwili wokalistce dalsze wybryki, ponieważ ich zdaniem sprawiała zagrożenie na drodze. Z pewnością na imprezie nie była jedynie SZKLANKA WODY. Później diwa przyznała się, że mogła wypić nawet litr wina.

Wkrótce do sieci trafiło nawet zdjęcie, na którym widać jak „nadziabana” gwiazda dmuchała w balonik. Prokuratura dodała również, że w akcie oskarżenie, że artystka „umyślnie naruszyła zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym".

Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w środę 20 września. Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego, czyli kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Aleksandra Skrzyniarz. (Polsat News)

logo Tu się dzieje