18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

On grał, ale śmierć była prawdziwa

Wypadek na planie filmowym. Alec Baldwin ZABIŁ

Wojciech Kozicki
22.10.2021  10:38
Aktor Alec Baldwin postrzelił 2 osoby. Tragedia na planie filmowym w USA
Aktor Alec Baldwin postrzelił 2 osoby. Tragedia na planie filmowym w USA Fot: Luis Sanchez-Saturno/Associated Press/East News

Tragedia w USA i śmiertelny wypadek na planie filmowym. Aktor Alec Baldwin postrzelił przez przypadek dwie osoby podczas kręcenia filmu „Rust”. Szokujące informacje ze Stanów Zjednoczonych.

Tragiczny wypadek na plamie filmowym w USA w Bonanza Creek Ranch. Na planie westernu "Rust" kręconego w stanie Nowy Meksyk, z udziałem znanego aktora Aleca Baldwina, doszło w czwartek do śmiertelnego postrzelenia 42-letniej kobiety. Druga osoba, którą postrzelił aktor, jest ranna i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja poinformowała, że aktor postrzelił te osoby przypadkowo i nie postawiono mu zarzutów, ale jak podaje Sky News, śledztwo prowadzone jest ws. strzelaniny. Potwierdza to Międzynarodowa Gildia Autorów Zdjęć Filmowych.

Wypadek na planie filmowym. Alec Baldwin postrzelił 2 osoby

Jak podają amerykańskie media, postrzelona została Hayna Hutchins, czyli była szefowa zdjęć. Przewieziono ją do szpitala, ale rany okazały się zbyt poważne i zmarła. Serce pęka! Jej kariera pięknie się rozwijała, a w 2019 roku amerykański magazyn Cinematographer nazwał ją "wschodzącą gwiazdą kina".

Trafiony został również 48-letni reżyser Joel Souza. Przebywa obecnie pod opieką lekarzy z Regionalnego Centrum Medycznego im. Christusa St. Vincenta.

Rzecznik Baldwina przekazał, że na planie miał miejsce nieszczęśliwy wypadek, związany z rekwizytem z nabojami – podaje Polsat News.

Czytaj także
Przeczytaj więcej