Gwiazda nie czuje nóg

Słynny polski aktor na wózku po operacji

Wojciech Kozicki
13.10.2020  12:49
Henryk Talar nie ma czucia w nogach - legendarny aktor wróci do serialu?
Henryk Talar nie ma czucia w nogach - legendarny aktor wróci do serialu? Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Legendarny polski aktor Henryk Talar walczy o zdrowie!  Wiadomo, że przeszedł ciężką operację i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Czy zobaczymy go jeszcze w serialu "Leśniczówka"?

Henryk Talar to wybitny polski aktor filmowy i teatralny, którego znamy m.in. z takich produkcji jak Polskie Drogi, Kochaj albo rzuć, Zabij mnie glino, Usta Usta, Ojciec Mateusz, Kler, Na kłopoty… Bednarski, Wiedźmin, Hel, Sęp i Leśniczówka. Jak ujawnia „Super Express”, 3 miesiące temu 75-latek przeszedł jednak operację kręgosłupa i to może być koniec jego wspaniałej kariery na scenie i przed kamerą. A jeszcze kilkanaście miesięcy temu chwalił się, że został ojcem i rozpiera go energia.

Henryk Talar wróci do serialu Leśniczówka?

Zgodnie z doniesieniami SE.pl, aktor nie może chodzić i nie ma czucia w nogach. Jak wyjawił gwiazdor, jego „nogi są odcięte”. Legenda się jednak nie poddaje i „powoli wraca do formy”, codziennie przechodzi rehabilitację.

Powoli wracam do formy, na szczęście mam codzienną rehabilitację. Zobaczymy, jaki będzie ciąg dalszy – wyznał Henryk Talar. (SE.pl)

Być może nadal będziemy go mogli jednak wciąż zobaczyć w serialu „Leśniczówka”, gdyż jego bohater Bogdan Karcz również porusza się na wózku inwalidzkim. Co ciekawe, to właśnie wózek z planu filmowego aktor wykorzystuje w życiu prywatnym.

W tym ostatnim gra Bogdana Karcza, który w nowych odcinkach porusza się na wózku inwalidzkim. Mało kto wie, że od pewnego czasu Henryk Talar jeździ na wózku także w życiu prywatnym – pisze radiozet.pl

 

Czytaj także