18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna wiadomość

Serialowy aktor nie żyje. Straszna choroba

Wojciech Kozicki
10.06.2022  09:34
Aktor James Caroll nie żyje. Zagrał świetne role w serialach
Aktor James Caroll nie żyje. Zagrał świetne role w serialach Fot: Shutterstock/Martyn Jandula

Tragiczna wiadomość. Popularny brytyjski aktor przegrał walkę z chorobą. Potwierdzono, że nie żyje James Caroll, który popularność zdobył w takich serialach jak m.in. „Brookside” i „Coronation Street”. Jaka była przyczyna śmierci?

Ni żyje brytyjski aktor James Caroll, który występował w popularnych serialach. Potwierdzono, że artysta odszedł od nas 9 czerwca 2022 roku. Oficjalnie nie podano przyczyny śmierci aktora. „Daily Mail” przypomina jednak, że od dawna zmagał się ze śmiertelną chorobą, która mogła zablokować tętnice mózgu i doprowadzić do śmierci.

Aktor  James Caroll nie żyje. Zostawił bogaty dorobek artystyczny

James Caroll w swojej karierze zagrał wiele świetnych serialowych ról. Mogliśmy podziwiać go w takich produkcjach jak m.in. „Brookside” (zagrał Briana "Bumpera" Humphreysa) i „Coronation Street”. Świetnie zaprezentował się też w "Unit Eleven", "Poker Face", "The Astronomer's Sun", "Synthetics", "Inside Number 37", "Half Moon" oraz "Mother's Body".

W 2009 roku powstał film dokumentalny o Carollu, w którym aktor opowiada o życiu ze śmiertelną chorobą. Produkcja pod tytułem "Brother" jest dostępna za darmo w serwisie YouTube. Caroll poza aktorstwem zajmował się również muzyką. Występował jako wokalista z zespołem Outroads – przypomina Radio ZET.

Brother - In Memory of James Caroll