18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie obywatelska postawa?

Aktor M jak Miłość źle się czuł. Do szpitala trafił dzięki TVP

16.03.2020  18:16
Aktor M jak Miłość źle się czuł. Do szpitala trafił dzięki TVP
Aktor M jak Miłość źle się czuł. Do szpitala trafił dzięki TVP Fot: /TVP/East News

Gwiazdor M jak Miłość jakiś czas temu źle się poczuł. Na Instagramie opisał ze szczegółami, jak przebiegała jego droga do polepszenia samopoczucia. Podczas gdy ludzie robią co mogą, by z podejrzeniem koronawirusa trafić do szpitala, aktorowi pomogło jego miejsce zatrudnienia.

W związku z sytuacją panującą w kraju i na świecie, gwiazdor M jak Miłość przestraszył się, że powodem jego złego samopoczucia może być koronawirus. Nie chciał narażać siebie i swoich bliskich, dlatego zgłosił się do szpitala.

Gwiazdor M jak Miłość trafił do szpitala po ingerencji TVP

Po wykonaniu odpowiednich testów okazało się, że aktor chory nie jest i może opuścić szpital. Przypominamy, że COVID-19 u niektórych ludzi (głównie starszych i schorowanych) przebiega bardzo ciężko i może doprowadzić nawet do zgonu. To właśnie im miejsca w szpitalach są najbardziej potrzebne.

Gwiazdor M jak Miłość, Krystian Wieczorek, jest młodym mężczyzną w świetnej formie. Gdy jednak na jaw wyszło, że testy są negatywne, w jego sprawie interweniowało TVP. Na wyraźną prośbę Telewizji Polskiej został do szpitala przyjęty na kilka dni, mimo że nie miał koronawirusa.

Do szpitala zgłosiłem się sam, nie chcąc zarażać kolegów i koleżanek na planie. Chciałem być odpowiedzialny i ograniczyć możliwość ewentualnego rozpowszechniania wirusa. Tyle że możliwości weryfikacji w Polsce są skandaliczne. Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie. We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania. Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki

- napisał aktor.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że według najnowszych wytycznych nawet Ci, którzy są chorzy na koronawirusa, ale przechodzą zakażenie łagodnie, mogą przechorować go w domu, po prostu łagodząc objawy i nie zarażając większej ilości osób.

Co ciekawe, post aktora nagle zniknął z Instagrama. W sieci z łatwością można jednak znaleźć jego screenshoty. 

Przeczytaj więcej
Komentarze