18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór w filmie, bestia w życiu?

Aktor z "Gry o tron" aresztowany. To pedofil?

14.04.2022  10:34
Aktor z "Gry o tron" aresztowany. Joseph Gatt  to pedofil?
Aktor z "Gry o tron" aresztowany. Joseph Gatt to pedofil? Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Kariera aktora, który zasłynął rolą w serialu HBO „Gra o tron” legła w gruzach? Potwierdzono, że Joseph Gatt został zatrzymany przez policję w USA. Powodem miała być domniemana komunikacja na tle seksualnym z osobą nieletnią. Czy gwiazdor "Thora" i "Banshee" okaże się pedofilem?

Brytyjski aktor Joseph Gatt został zatrzymany przez policję. Jest podejrzany o utrzymanie kontaktów seksualnych z osobą nieletnią. Artysta oczywiście nie przyznał się do winy, a media przypominają, że to nie pierwsze tego typu oskarżenie pod jego adresem.

Joseph Gatt jest znany z "Gry o tron" i oskarżeń o pedofilię

Portal Deadline ujawnił, że Joseph Gatt został zatrzymany w Los Angeles przez policjantów z wydziału do spraw nieletnich. Miała ująć go grupa zadaniowa do spraw przestępstw internetowych przeciwko dzieciom. 6 kwietnia 2022 roku o 4:45 rano policja wydała nakaz przeszukania mieszkania Gatta w Fairfax. 

Do czynności doszło po otrzymaniu informacji, że Gatt był zaangażowany w bezpośrednią komunikację za pośrednictwem internetu z osobą nieletnią spoza granic stanu Kalifornia. W wyniku śledztwa okazało się, że na aktorze ciąży zaległy nakaz aresztowania za podobne przestępstwo seksualne. Policja dąży obecnie do zidentyfikowania ewentualnych dodatkowych ofiar Gatta – pisze Radio ZET.

Aktor wydał już na Twitterze oświadczenie dotyczące oskarżeń i zatrzymania przez policję. Zapewnia, że jest niewinny i w pełni współpracuje z policją, aby wyjaśnić sprawę. Zapowiedział, że wkrótce w pełni oczyści swoje nazwisko.

Oczywiście chcę odnieść się do absolutnie przerażających i całkowicie nieprawdziwych zarzutów wysuwanych ostatnio przeciwko mnie. Są w 100% kategorycznie nieprawdziwe i pochopne. Dziś w prasie skomentowałem błędy śledczych i wprowadzające w błąd informacje. W pełni współpracuję z policją LAPD, aby dostać się do źródła tych pomówień. Czekam na oczyszczenie mojego dobrego imienia. Dziękuję wszystkim moim przyjaciołom i osobom mnie wspierającym, które wiedzą, że to nieprawda. Rozumiem, że ze względów prawnych nie mogę komentować dalej tej sprawy w mediach społecznościowych - napisał Joseph Gatt na Twitterze.

Joseph Gatt zasłynął jako Thenn Warg w serialu „Gra o tron” oraz lodowy gigant Grunroth w filmie „Thor” Marvela. Wystąpił również w takich produkcjach jak "W ciemność. Star Trek", "Banshee", "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak", "Nawiedzona znaleziona", "Ray Donovan", "Detektyw", "Od zmierzchu do świtu", "Z Nation", "Dumbo", czy "Agenci NCIS: Nowy Orlean".

Czytaj także