18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świeci golizną jak reflektor seksu

Joanna Moro nago. Czy po porodzie jej wypada?

Wojciech Kozicki
28.07.2020  14:25
Joanna Moro nago na plaży i tsunami komentarzy
Joanna Moro nago na plaży i tsunami komentarzy Fot: Facebook/Joanna Moro

Joanna Moro, czyli aktorka grająca niegdyś główną rolę w serialu „Anna German”, wciąż walczy o popularność. Poszła najłatwiejszą drogą, którą coraz częściej wybierają polskie aktorki. Pokazała się nago na Instagramie.

Joanna Moro, którą znacie zapewne z seriali „Anna German” i „Blondynka”, po raz kolejny pokazała swoje nagie zdjęcia na Instagramie. Obnażyła się na zagranicznych wakacjach, o których większość Polaków może tylko pomarzyć. Przypomnijmy, że chwali się zgrabnym ciałem, chociaż jest dopiero kilka miesięcy po porodzie.

Polska nie chce rozbioru Joanny?

Pozytywnych komentarzy pod fotką nie zabrakło. Okazuje się jednak, że jest grupa fanów aktorki, którzy mają już dość Joanny w stroju Ewy. Chociaż doceniają jej odwagę i naturalność, to uważają, że przesadza z nagością w mediach społecznościowych.

Gdy zabraknie klasy... – skomentowała Monia.
I po co to? – pyta zniesmaczona internautka pod zdjęciem.
Śliczna buźka oczka uśmiech ciałko zajebiste i jędrne bioderka nóżki i sexowne uda. Pięknie wyglądasz i buziaki – zachwyca się Janusz.

 

logo Tu się dzieje