18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała tylko 26 lat!

Młoda aktorka NIE ŻYJE! "Tajemnicze okoliczności śmierci"

Wojciech Kozicki
25.01.2021  16:10
Song Yoo-jung nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci?
Song Yoo-jung nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci? Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Młoda aktorka Song Yoo-jung nie żyje! Południowokoreańska gwiazda i modelka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Czy dowiemy się kiedyś jaka naprawdę była przyczyna śmierci gwiazdy?

Zmarła młoda aktorka Song Yoo-jung, która występowała w popularnych serialach w Korei Południowej. Tragiczną wiadomość potwierdziła agencja Sublime Artist Agency, która współpracowała z 26-letnią Song. Południowokoreańskie media piszą o „śmierci w tajemniczych okolicznościach”.

Nie żyje aktorka Song Yoo-jung

Wiadomo, że ojciec Song Yoo-jung zawiadomił policję, ponieważ nie mógł się z nią skontaktować. Funkcjonariusze dostali się do jej mieszkania, gdzie niestety odnaleźli zwłoki. Nie stwierdzono na ciele żadnych śladów, które mogłyby sugerować morderstwo aktorki.

Pojawiły się medialne spekulacje dotyczące samobójstwa poprzez przedawkowanie środków uspokajających, ale znikały tak szybko, jak się pojawiały. Do tej pory nie podano oficjalnej informacji dotyczącej przyczyny śmierci gwiazdy – podaje Radio ZET.

Kariera Song Yoo-jung

Song Yoo-jung robiła imponującą karierę w Azji. Rozpoczęła podbijanie mediów w 2013 roku jako modelka współpracująca z firmami z branży kosmetycznej. Pierwszy kontrakt podpisała z Estée Lauder. Później pojawiła się w takich serialach jak "Golden Rainbow", „School 2017” i "Make Your Wish”. Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2019 roku w produkcji fantasy "Dear My Name."

CNN zwraca uwagę, że to kolejna śmierć wśród młodych azjatyckich celebrytów. W 2017 roku samobójstwo popełnił gwiazdor K-pop Kim Jong-hyun. W 2019 roku 25-letni piosenkarz Sulli z zespołu został znaleziony martwy w swoim domu.

logo Tu się dzieje