18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żyje się tylko dwa razy

Gwiazda filmowa jednak NIE UMARŁA!

Wojciech Kozicki
05.01.2021  14:32
Dziewczyna Jamesa Bonda wczoraj nie żyła, dziś walczy o życie
Dziewczyna Jamesa Bonda wczoraj nie żyła, dziś walczy o życie Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

W poniedziałek świat wstrzymał oddech, gdy media ogłosiły, że nie żyje aktorka Tanya Roberts, czyli słynna dziewczyna Jamesa Bonda. Internet zrobił się mokry od łez fanów, aż tu nagle... okazało się, że gwiazda żyje!

Zmarła aktorka Tanya Roberts – ogłosiły światowe media w poniedziałek. 65-letnia gwiazda kina zdobyła sławę rolą dziewczyny Jamesa Bonda w 1985 roku w filmie „Zabójczy widok” u boku Robera Moore'a. Seriale „Aniołki Charliego” i "Różowe lata 70." również zapewniły jej popularność. Powstrzymajcie jednak łzy i łkanie, bo śmierć aktorki okazała się pomyłką.

No time to die!

A jednak, Tanya Roberts żyje! Okazało się, że jej menadżer Mike Pingel podał błędną informację do mediów. Później ogłosił, że zgon jednak nie nastąpił, ale było już za późno, świat już płakał. Agent aktorki tłumaczył później, że wyciągnął złe wnioski z rozmowy z mężem aktorki Lance'em O’Brienem.

Pingel mówi o nieporozumieniu, a tymczasem media podają, że chociaż Roberts żyje, to jest w stanie krytycznym. Aktorka wciąż przebywa na oddziale intensywnej terapii w centrum medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles.

Aktorka trafiła na oddział po tym, jak straciła przytomność, wracając do domu po spacerze z psem w wigilię Bożego Narodzenia – pisze Pudelek.

Przeczytaj więcej
Komentarze