18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

P jak piersi

Gwiazda "M jak miłość" nago! Nawilżona i z krzaczkiem!

Wojciech Kozicki
22.07.2020  18:44
Aktorka M jak Miłość pokazała piersi na Instagramie
Aktorka M jak Miłość pokazała piersi na Instagramie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Serial „M jak Miłość” to produkcja, w której występują wyjątkowo piękne aktorki. Jakiś czas temu do listy serialowych gwiazd takich jak Marieta Żukowska, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Kasia Cichopek i Anna Mucha dołączyła Iga Krefft i już pozuje prawie nago.

Obsada „M jak miłość” obfituje w piękne polskie aktorki. Iga Kefft występuje w serialu jako Ula Mostawiak i ciężko oderwać od niej wzrok. 24-letnia aktorka spełniła marzenie wielu fanów, bo na Instagramie opublikowała swoje bardzo odważne i intymne zdjęcie.

Aktorka "M jak miłość" prawie nago

Iga Krefft pokazała się topless. Niestety, miłośnicy jej wdzięków musieli obejść się smakiem, bo zasłoniła strategiczne miejsca ręką. Wystąpiła z uroczym krzaczkiem i kremem nawilżającym, który zachwala w mediach społecznościowych. Zaapelowała, by kobiety dbały o swoje ciała, a przy okazji zapewne nieźle zarobiła na promowaniu wspomnianego produktu.

Charakterystyczną cechą profilu Igi Krefft na Instagramie są klimatyczne zdjęcia. Aktorka często fotografuje się w naturalnym wydaniu, do tego stara się zawsze dodawać ujęciom aury zmysłowości i romantyzmy – podaje radiozet.pl
Czytaj także