18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co dalej z serialem?

Aktorzy Na Wspólnej wylądowali na bruku. Wszystko przez pandemię

05.04.2020  12:41
Aktorzy Na Wspólnej wylądowali na bruku. Wszystko przez pandemię
Aktorzy Na Wspólnej wylądowali na bruku. Wszystko przez pandemię Fot: Wojciech OLSZANKA/East News

Na Wspólnej jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. W obliczu pandemii rozpoznawalność jednak nic nie znaczy. Aktorzy produkcji zostali bez pracy.

Na Wspólnej to niekwestionowany hit TVN. Serial ma już wiele lat i ogromną liczbę fanów. Niestety, w obliczu pandemii koronawirusa, popularność nic nie znaczy. Aktorzy serialu zostali na bruku i nie wiadomo, kiedy poprawi się ich sytuacja życiowa.

To koniec serialu Na Wspólnej? 

Na Wspólnej jest symbolem, ale teraz nikt nie patrzy na sentymenty, a jedynie przelicza swoje koszty i zyski, by nie zostać z niczym w obliczu światowych kryzysów zdrowotnych i ekonomicznych. Jak podaje Fakt, firma Fremantle, która jest odpowiedzialna za produkcję telenoweli, rozwiązuje umowy z aktorami i obcina im pensje. Dotyczy to nawet największych gwiazd serialu.

Postawiono nas pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje Na Wspólnej, rozwiązała z nami umowy o dzieło z dnia na dzień. Była nawet informacja, że jak nie podpiszemy rozwiązania umowy, nie dostaniemy wynagrodzenia za marzec. Firma, by przetrwać, musi się desperacko ratować. Dlatego okrojono nam wypłatę za poprzedni miesiąc, mimo zrealizowania naszej pracy - ujawnia w rozmowie z tabloidem

- opowiada Sylwia Gliwa, która w Na Wspólnej gra Monikę Cieślik.

W wypowiedzeniu jest napisane, że firma ma nadzieję na powrót do współpracy, gdy sytuacja w kraju się uspokoi, ale jak to będzie i na jakich warunkach, nie wiem

- dodaje aktorka. 

Produkcja TVN uspokaja, że niekomfortowa sytuacja jest jedynie tymczasowa. Niemniej, wszyscy mamy świadomość, że nie wiadomo, jak potoczy się pandemia i co nam przyniesie. Nie możemy więc zakładać, że wrócimy do w stu procentach normalnego życia. 

Chcemy wrócić do realizacji nowych odcinków najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Po powrocie na plan zamierzamy kontynuować wszystkie wątki

- powiedział Faktowi Marcin Godlewski z biura prasowego stacji.

Myślicie, że faktycznie wszystko wróci do normy?

Przeczytaj więcej
Komentarze