18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za rok wyślą niemowlę?

To one jedzie na Eurowizję. Gabor to przy niej babcia!

Wojciech Kozicki
28.09.2020  11:48
Alicja Tracz to nowa gwiazda? Przed nią Eurowizja Junior
Alicja Tracz to nowa gwiazda? Przed nią Eurowizja Junior Fot: YouTube/escflare

Eurowizja Junior 2020 odbędzie wkrótce, a Polacy mają wreszcie swoją nową reprezentantkę. Czy osiągnie sukces jak Roksana Węgiel i Viki Gabor? Przed wami 10-letnia Alicja Ala Tracz! 

Konkurs Piosenki Eurowizja Junior znowu wygra Polska? Impreza odbędzie się 29 listopada w Warszawie, a reprezentować nas będzie młodziutka Ala Tracz. Została wyłoniona w eliminacjach w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior” spośród 21 uczestników. Warto wspomnieć, że wykonawczyni "I'll Be Standing" ma tylko 10 lat!

Ala Tracz i Eurowizja - kim jest nowa gwiazda?

Decyzję o wysłaniu Tracz na Eurowizję podjęli nie tylko widzowie TVP w głosowaniu SMS. W studiu zagłosowali na nią również Dawid Kwiatkowski, Cleo i Viki Gabor. Zdobyła 10 punktów miażdżąc konkurencję (Lena Marzec – 6 punktów, Agata Serwis-  2 punkty). Wcześniej wygrała odcinek „Piosenki z bajek” piosenką „Kolorowy wiatr” Edyty Górniak z „Pocahontas”

Ala Tracz to już znana wokalistka, ponieważ zrobiła furorę w trzeciej edycji „The Voice Kids” i dotarła do finału. Wraz z siostrą opublikowała niedawno singiel i teledysk "Przed nami cały świat".

Mieszka w małej miejscowości Ma kotka Lili. Uwielbia tańczyć i podróże. Reprezentując Polskę na konkursach międzynarodowych zwiedziła Maltę, Bułgarię i Włochy. Bardzo lubi ruch - jazda na rolkach, desce elektrycznej, rowerze, hulajnodze i wspinaczki na parkach linowych. Z siostrą Olą w maju wydały swój pierwszy debiutancki singiel w duecie - piosenka "Przed nami cały świat" i do niej teledysk. Niedawno odkryła w sobie nową pasję - jazdę konną – pisze na Instagramie Szansa Na Sukces.

 

Alicja Tracz - I'll Be Standing - National Final Performance

 Ala & Ola Tracz - Przed Nami Cały Świat (Official Video)

Przeczytaj więcej
Komentarze