18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wataha fanów wyje z zachwytu

Polska aktorka pokazała się nago. "Ze złym w łóżku"

Wojciech Kozicki
02.06.2020  16:00
Aleksandra Popławska nago w Playboyu - seksowne zdjęcie w łóżku
Aleksandra Popławska nago w Playboyu - seksowne zdjęcie w łóżku Fot: Instagram/aleksandrapoplawska

Polska aktorka Aleksandra Popławska jakiś czas temu pozowała nago w magazynie „Playboy”. Wielu fanów jej wdzięków ta sesja kosztowała wiele nieprzespanych nocy i wciąż mają "pełne ręce roboty". Teraz jest okazja, by przypomnieć sobie jej seksowne zdjęcia.

Aleksandra Popławska wyrosła na jedną z topowych polskich aktorek, a serial „Wataha” w HBO pokazał jej możliwości. Teraz aktorce zebrało się na wspominki i na Instagramie wrzuciła swoje kuszące zdjęcie nago.

Aleksandra Popławska nago

42-letnia aktorka w ramach sentymentalnej podróży przypomniała swoje nagie zdjęcie z Playboya, które zrobiono w 2018 roku. Trafiło nawet na okładkę magazynu dla panów i w pełnej krasie można na nim podziwiać piersi aktorki.

Nie wszystkie marzenia fanów aktorki się spełniły, bo zakryła sobie „podwozie” książką Leopolda Tyrmanda pt. "Zły". Zapewne niejeden mężczyzna chciałby rzucić się do czytania i jak najszybciej dojść do ostatniej strony.

Ze „ZŁYM” w łóżku, zawsze jest przyjemnie... Lektura na dobranoc... – napisała Popławska na Instagramie.

Zobacz także
Zagłosuj

Czy wiesz ile ważą twoje piersi?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze