18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żona Michała goła cała

Żebrowska nago! Polacy oburzeni TYM zdjęciem!

27.05.2022  16:11
Aleksandra Żebrowska nago w ciąży. Michał Żebrowski przegiął?
Aleksandra Żebrowska nago w ciąży. Michał Żebrowski przegiął? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Michał Żebrowski w nietypowy sposób świętował Dzień Matki 26 maja. Pokazał roznegliżowane zdjęcie swojej żony w ciąży. Aleksandra Żebrowska nago na Instagramie wywołała ogromne emocje, ale nie każdy pochwala zachowanie Michała Żebrowskiego. Skrzetuski przegiął pałę?

Michał Żebrowski na Dzień Matki w szokujący sposób odsłonił swoje życie prywatne, publikując w mediach społecznościowych intymne zdjęcie swojej żony. Aleksandra Żebrowska nago w ciąży została zaprezentowana Polakom, ale nie wszyscy pieją z zachwytu. Czy aktor i dyrektor teatru powinien robić ukochanej takie numery?

Aleksandra Żebrowska nago. Michał Żebrowski przesadził?

Niektórzy wprost napisali, że zdjęcie nagiej żony Żebrowskiego jest „niesmaczne”, a gwiazdorska para nie powinna dzielić się tak intymnymi fotkami z całą Polską. Nie brakuje jednak komentarzy zachwalających odwagę i otwartość Żebrowskich.

Żebrowski zamieścił pod zdjęciem krótki opis. "Mama". Aleksandra Żebrowska jest obecnie w czwartej ciąży i to jak widać na zdjęciu, bardzo zaawansowanej.

Pani Aleksandro, życzymy szczęścia i pomyślnego rozwiązania!

Czytaj także