18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chora gwiazda Top Model

Aleksandra Żuraw ma guza piersi. "Jest ciężko"

19.11.2021  11:54
Ola Żuraw z "Top Model" walczy z guzem piersi. Dramatyczne wyznanie na Instagramie
Ola Żuraw z "Top Model" walczy z guzem piersi. Dramatyczne wyznanie na Instagramie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Celebryci, gwiazdy, influencerzy, aktorzy… wydają się nieśmiertelnymi bóstwami, ale czasem przychodzi ten smutny moment, gdy uświadamiamy sobie: oni też chorują i boją się śmierci. Tym razem przez los boleśnie została doświadczona modelka Aleksandra Żuraw z "Top Model". Potwierdziła, że został u niej zdiagnozowany guz piersi.

Modelka Aleksandra Żuraw robiła karierę jako infulencerka i projektantka, żyła pełnią życia, zdecydowała się na operację powiększenia biustu. Niestety, kilka dni tygodniu temu dowiedziała się, że ma guza w piersi. Uczestniczka czwartej edycji „Top Model” przekazała nowe informacje na temat choroby i swojego aktualnego stanu zdrowia.

Ola żuraw ma guza piersi. Biopsja i wyniki badań

Jak ujawniłam Żuraw na Instagramie, jest już po biopsji, która została przeprowadzana komfortowo i niemalże nie wiązała się z żadnym bólem. Przyznała, że chociaż nie widać po niej stresu, to temat nadal jest dla niej bardzo trudny i nie zawsze reaguje, tak jakby chciała. Cieszy ją to, że dostaje mnóstwo wiadomości pełnych wsparcia, ale zaapelowała, by nie udzielać jej rad medycznych, bo od tego ma swojego lekarza.

Ola Żuraw postanowiła opowiedzieć jak wykryła u siebie guza piersi.

Często pytacie, jak wykryłam u siebie guza. Miałam bardzo bolesną pierś. Chociaż to normalne po operacji powiększenia piersi, nawet przez kilka lat. Ale niepokoiło mnie, że jest to w takim konkretnym punkcie obok sutka. Co roku się badam, wykonuję USG piersi i cytologię. Więc przyspieszyłam swoje badanie o dwa miesiące i poszłam szybciej, by zbadać, czy wszystko jest ok. Okazało się, że nie jest. Po dziesięciu miesiącach od ostatniego USG okazało się, że mam guza – wyznała Żuraw.

Piękność zaapelowała przy okazji do kobiet, by regularnie się badały. Dowiedzieliśmy się także, że wyniki biopsji Aleksandra otrzyma dopiero w grudniu. Trzymamy kciuki za dobre wyniki i szybki powrót do zdrowia!

Z początkiem grudnia będę mieć wyniki. Mam nadzieje, że dobre. Dalej jest to dla mnie temat trudny, który spędza mi sen z powiek. Mam malutkie dziecko, szczęśliwą rodzinę i wszystko, ale jak człowiek ma wszystko, to często nie ma zdrowia. Pytacie mnie, jak to robię, że się nie stresuję i nie panikuję. To nie jest tak - ja mam zwyczajnie wysoką akceptację na trudne momenty i stres przez swoje doświadczenia z dzieciństwa i dorastania. Po mnie tego nie widać, że się czymś denerwuję. Często zamykam się w sobie Często wybucham agresją słowną w takich momentach - która bardzo mi się nie podoba i z którą walczę. Staram się nie myśleć pesymistycznie, ale jest ciężko – opowiedziała gwiazda „Top Model”.

Z guzem piersi zmagała się niedawno także Dorota Gardias.

Aleksandra Żuraw walczy z guzem piersi. Kiedy wyniki biopsji?
Aleksandra Żuraw walczy z guzem piersi. Kiedy wyniki biopsji? Fot: Instagram
Czytaj także