18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie jeszcze Szabadabada szabadabada?

Alicja Majewska jest chora. Ma koronawirusa!

02.04.2022  10:32
Alicja Majewska chora na COVID-19. Koncerty się odbędą?
Alicja Majewska chora na COVID-19. Koncerty się odbędą? Fot: VIPHOTO/East News

Alicja Majewska nie pojawiła się na gali rozdania Wiktorów, chociaż dostała SuperWiktora. Dlaczego? Pojawiły się pogłoski, że genialna polska wokalistka zaniemogła z powodu złego stanu zdrowia. Potwierdziła te informacje w rozmowie z Plejadą – jest zakażona koronawirusem. Czy jeszcze żagiel będzie się dla niej bielił?

Alicja Majewska nie pojawiła się na tegorocznej gali TVP, gdy przyznano jej SuperWiktora. Statuetkę w jej imieniu odebrała jurorka Marta Manowska. Prowadzący uroczystą galę, czyli Agata Konarska oraz Marek Bukowski wspomnieli jedynie, że Majewska nie pojawiła się osobiście ze względu na stan zdrowia. Jurorka „The Voice Senior” wkrótce potwierdziła, że uziemiło ją zakażenie koronawirusem.

Alicja Majewska ma koronawirusa. Co z koncertami?

Alicja Majewska udzieliła wywiadu portalowi Plejada i poinformowała, że otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19, gdy wróciła z trasy koncertowej. Uspokoiła fanów, że koncert w Bydgoszczy 3 kwietnia odbędzie się bez problemów, a jej głos działa bez zarzutu. Smakosze artystki wkrótce znów usłyszą na żywo „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Żyć się chce”, „Być kobietą” i „To nie sztuka wybudować nowy dom” i będą śpiewać teksty piosenek Alicji Majewskiej razem z nią.

Miałam pozytywne testy, jak wróciłam po paru dniach koncertów, ale z lekkimi objawami; ból głowy, katar, osłabienie. Zdyscyplinowanie siedzę w domu, mam zwolnienie do soboty. Mam nadzieję, że koncert 3 kwietnia, który jest planowany w Bydgoszczy, się odbędzie, bo problemów z gardłem nie mam. Zbieram siły, dogrzewam się, staram się jeść witaminy, zieleninę, co akurat kocham, pić dużo wody, o czym normalnie nie pamiętam. Najważniejsze, że na razie głos działa – powiedziała Alicja Majewska (Plejada)

OPOLE 2015 - Zbigniew Wodecki i Alicja Majewska – „Lubię wracać”

Alicja Majewska Dawne Melodie Odkryjemy miłość nieznaną