18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

taka to (nie) pożyje

Ujawnili tajemnicę kochanki Putina. Drży o życie, ale w luksusie

04.07.2022  16:47
Alina Kabajewa to nie tylko najbardziej elastyczna, ale też najbogatsza kobieta w Rosji?
Alina Kabajewa to nie tylko najbardziej elastyczna, ale też najbogatsza kobieta w Rosji? Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Alina Kabajewa pławi się w luksusie? Brytyjski dziennik donosi o wielkim bogactwie kochanki Władimira Putina. Choć na pieniądze nie narzeka, ma inne, poważne powody do zmartwień.

Naród klepie coraz większą biedę, inflacja rośnie jak szalona, ubóstwo się pogłębia, a władza jak pączki w maśle, opływa w luksusach i żyje sobie bez refleksji nad losem społeczeństwa. Nie mówimy tym razem o Polsce, tylko o Rosji. Fakt, i u nas politycy oraz ich poobsadzani w spółkach skarbu państwa bliscy mają się pysznie. W Rosji sytuacja osób powiązanych z władzą jest jednak po stokroć lepsza. No może nie licząc faktu, że w każdej chwili mogą zostać oskarżeni zdradę i zamordowani

Jedną z osób, którym w Rosji wiedzie się najlepiej, jest Alina Kabajewa. Była gimnastyczka zwana jest najbardziej elastyczną kobietą w kraju i nic dziwnego, kręgosłup musi mieć mocno giętki, by tworzyć związek z Władimirem Putinem i wspierać kremlowską propagandę. Poza romansem, a nawet (wedle niektórych doniesień) małżeństwem z dyktatorem, nie mówi się też o jej majątku. Wszystko to jest oczywiście ścisłą tajemnicą.

Ujawniono tajemnice kochanki Putina

Teraz jednak pojawiły się doniesienia o kosmicznym bogactwie Kabajewej. Oczywiście nie dziwią - jako kochanka/żona Putina musi żyć w luksusie. Niedawno wyjawiono bowiem, jaki majątek ukrywa przed światem jej ukochany. Teraz kolej na jego kobietę.
Alina Kabajewa wiązana jest z Władimirem Putinem od 2008 roku. To wtedy wywiązać się miał między nimi płomienny romans. Gazeta, która ujawniła tę informację, została nagle zamknięta, oficjalnie z powodu bankructwa. Podobnie nagle w niewyjaśnionych wypadkach giną liczni wrogowie rosyjskiej władzy. Wróćmy jednak do pani Aliny. W 2013 roku, po rozwodzie z dotychczasową żoną, Władimir Putin miał po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu, właśnie z ex gimnastyczką. Para doczekała się też ponoć dzieci, jednak doniesienia na ten temat są sprzeczne. Jedne mówią o dwóch synach, inne o wesołej gromadce czterech pociech. Ostatnio plotkowano też, że Kabajewa po raz kolejny - ku niezadowoleniu Putina - jest w ciąży.

Choć Alina Kabajewa zakończyła już karierę gimnastyczki, nigdy nie mogła narzekać na bezrobocie. Niedługo po rzekomym ślubie z Władimirem Putinem została szefową rosyjskiej grupy medialnej. Na stanowisku tym zarabiać ma - uwaga, bo można się przewrócić z wrażenia - około 43 milionów złotych rocznie.

Teraz brytyjski tabloid "Daily Star" donosi, że Kabajewa nie tylko zarabia majątek, ale w tym majątku się też pławi. Kocha ponoć luksus i pieniądze, uwielbia wszystko, co kosztowne. W swojej kolekcji posiada ponoć całą gamę luksusowych Maybachów, ubiera się wyłącznie w kreacje od topowych projektantów i nie żałuje pieniędzy na liczne kaprysy. Niestety związek z prezydentem-dykratorem przysparza jej wielu wrogów, nigdy więc nie może czuć się bezpieczna. Ostatnio miała być widziana w jednej z moskiewskich kawiarni, gdzie przy zażywaniu radości z popijania małej czarnej, towarzyszyła jej armia uzbrojonych w karabiny bodyguardów.

Czytaj także