18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Upadek ludzkości

AlkoMaster już wkrótce. Będą upijać się za pieniądze

26.09.2021  16:26
AlkoMaster już wkrótce
AlkoMaster już wkrótce Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

AlkoMaster już niedługo stanie się faktem. Uczestnicy będą mogli upijać się publicznie za pieniądze. Ten jawny upadek ludzkości stara się wybronić Ewel0na. Uczestniczka znana jest z innego, zakrapianego show - WarsawShore. 

AlkoMaster to nietypowe zawody (jeśli możemy coś takiego w ogóle tak nazywać),  które polegają na... piciu alkoholu. W pierwszej odsłonie udział wezmą dwie konkurentki - Ewel0na, znana z programu WarsawShore, w którym również alkohol lał się strumieniami i Maluba, dziewczyna znana z programu ProjektLady. 

AlkoMaster: Ewel0na broni publicznego picia

Ewel0na najwyraźniej jest dumna z tego przedsięwzięcia, w którym niedługo weźmie udział. W mediach stara się wybronić AlkoMaster, tłumacząc, że będzie to zabawne i... bezpieczne show. Publiczne promowanie środków, od których łatwo się uzależnić to już upadek ludzkości czy jeszcze ledwie przedsionek piekieł?

Będzie tam alkohol, ale będzie to wszystko pod okiem lekarza, żeby nikomu nic się nie stało. Ilość alkoholu będzie dobierana do wagi zawodnika. Będą różne zadania - logiczne, sportowe... Na przykład musisz wypić whisky i zjeść robaka

- wyjaśnia Ewel0na i jej narzeczony Arnold. 

W "pijackim oktagonie" celebrytka zmierzy się z Magdaleną Lubacz - zwyciężczynią Projektu Lady. Najważniejsze, że jakiś lekarz zgodził się czuwać nad przebiegiem zawodów. Jak w ogóle można wyznaczyć zdrową dawkę alkoholu? Zachodzimy w głowę.

Jeśli to nie zwiastuje końca mediów i ambitnych programów, to już nie wiemy, na jakim żyjemy świecie. Będziecie oglądać alkoholowe zmagania "gwiazd"?

Czytaj także
Przeczytaj więcej