18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego się nie "odzobaczy"

Amerykańscy żołnierze śpiewają hit braci Golec [WIDEO]

19.10.2019  13:39
Amerykańscy żołnierze śpiewają hit braci Golec [WIDEO]
Amerykańscy żołnierze śpiewają hit braci Golec [WIDEO] Fot: Jakub Kaminski/East News

Amerykańscy żołnierze i bracia Golec? Wydaje się to być niecodziennym połączeniem, a jednak hit naszych muzyków dotarł aż do ich uszu. Co więcej, mężczyźni postanowili go odtworzyć. Tego się nie odzobaczy! 

Amerykańscy żołnierze śpiewają piosenki Golec uOrkiestry! Kultowe nagranie trafiło do sieci i jesteśmy przekonani, że bardzo cieszy naszych rodzimych muzyków. Film ma już ponad dwa miliony wyświetleń i tysiące komentarzy oraz reakcji. 

Język polski jest szalenie trudny, ale jak widać - kiedy komuś coś się mocno spodoba to nie ma rady - wyjdzie wszystko! Amerykańscy żołnierze wykonali ten utwór na specjalną okazję - przyjazd szefa polskich Sił Powietrznych.

Bracia Golec mogą być dumni

Polscy internauci są najbardziej zachwyceni tym występem i zgodnie uważają, że był on strzałem w dziesiątkę. Zadowoleni byli oczywiście również sami autorzy tej trudnej językowo piosenki.

Jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Gwarantujemy, że takiej wersji »Ściernisca« jeszcze nie słyszeliście! Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt

- napisali bracia Golec na swoim koncie na Facebooku.

Amerykańscy żołnierze wykonują "Ściernisko"

Wam też się podoba?