18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zrobiło się gorąco

Intymne zdjęcie Andrzeja Dudy. Prezydent naprawdę miał romans?

27.04.2020  15:06
Andrzej Duda i Jolka Rosiek mieli romans? Intymne zdjęcie w sieci
Andrzej Duda i Jolka Rosiek mieli romans? Intymne zdjęcie w sieci Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Szokująca fotka pojawiła się w sieci. Na niej uradowany Andrzej Duda, za nim wtulona kobieta. Nie jest to małżonka prezydenta - Agata. To młodziutka Jolka, która od tygodni (jeśli nie miesięcy) powtarza, że mieli romans.

Jakiś czas temu, gdy w Polsce nie było jeszcze epidemii, a Andrzej Duda w ramach kampanii prezydenckiej jeździł po Polsce, polityk w tłumie spotkał się z Jolką. Przytulili się, było nawet głębokie spojrzenie w oczy, a całość uwiecznił fotograf. Wtedy kraj dowiedział się o rzekomej kochance Dudy. Czy faktycznie mieli romans? Prezydent nigdy się do tych doniesień nie odniósł.

Intymne zdjęcie z prezydentem

Jolka Rosiek ciągle przeżywa utraconą/niespełnioną miłość na Twitterze. W jednym z jej ostatnich wpisów pojawiła się kolejna fotka. Ona i prezydent w łazience, odbijają się w lustrze. Dziewczyna rozmarzona, mężczyzna wesoły, szczerzy zęby.

Niestety, tu musimy ostudzić emocje. Nawet sama pani Jola przyznała, że to tylko fotomontaż. Prezydenta i młodą brunetkę ktoś skleił razem na zdjęciu, a Jolka postanowiła się przeróbką podzielić ze światem.

Wśród komentujących fotkę znalazły się osoby, które radzą dziewczynie, by odpuściła. Bynajmniej - nie oskarżania prezydenta. Chodzi o to, by zapomniała o tym człowieku i pozwoliła sobie na szczęście u boku innego, porządnego mężczyzny.

Jolka, daj już sobie spokój z tym frajerem. Jesteś atrakcyjną kobietą i zasługujesz na coś lepszego niż leszcza pod wypierdziałym kapciem Kaczyńskiego

- pisze jeden z fanów dziewczyny.

Czytaj także