18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

​Romans z prezydentem?

Zrozpaczona Jola wspomina czułe uściski z Dudą. Pokazuje zdjęcia

13.04.2020  15:35
Andrzej Duda i Jolka Rosiek. Mieli romans? Dziewczyna wspomina
Andrzej Duda i Jolka Rosiek. Mieli romans? Dziewczyna wspomina Fot: Instagram

Plotki o romansie najważniejszego polityka w państwie rozgrzały Polskę. Czy Andrzej Duda faktycznie spotykał się z Jolką Rosiek? Nie wiadomo. Dziewczyna przy okazji Wielkanocy wspomina jednak "ich" miłość.

O tej sprawie głośno było kilka tygodni temu. Młoda brunetka poinformowała, że miała romans z prezydentem, a do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia. Andrzej Duda nigdy się do tego nie odniósł.

Burza przycichła, a z czasem Jolka (dziewczyna ze zdjęć z prezydentem) zaczęła coraz głośniej krytykować poczynania jej ukochanego oraz partii, do której ten przynależy. Ba, stała się ich zagorzałą przeciwniczką. W Wielkanoc przyszła jednak chwila refleksji.

"Dziś nie byłoby już szans"

Jola po raz kolejny wróciła do niespełnionej miłości i wrzuciła do sieci zdjęcia. Na nich ona w ramionach prezydenta. Fotki nagle stały się czarno białe - jakby zawiedziona kobieta przeżywała żałobę po śmierci miłości.

Tylko sobie wspominam i tak sobie myślę, że dobrze się stało, że zdecydowałam się wtedy jechać tam do niego, zanim zaczęła się ta kwarantanna itp., bo dziś nie byłoby już szans na to, by się ostatni raz przytulić

- napisała pod jednym ze zdjęć.

Komu wierzycie w tej sprawie? Między panem Andrzejem i Jolką Rosiek faktycznie coś było, czy dziewczyna wszystko wymyśliła? A może jak sugerowali niektórzy obrońcy prezydenta, atrakcyjna, młoda brunetka to broń opozycji, podstawiona, by obalić władzę PiS?

Czytaj także
Przeczytaj więcej