18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok

Prezydent nad morzem z kochanką? Dziewczyna pokazuje zdjęcia

19.08.2020  16:04
Prezydent ma kochankę? Szokujące doniesienia
Prezydent ma kochankę? Szokujące doniesienia Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Andrzej Duda nad morzem wypoczywał z kochanką zamiast z żoną? Jolka Rosiek powraca i szokuje nowymi doniesieniami o romansie z prezydentem.

Ponad tydzień temu media donosiły o niebezpiecznym wypadku prezydenta. Na pomoc Andrzejowi Dudzie ruszył SOP. Szybko okazało się, że nikt nie odniósł żadnych obrażeń, pozostała jednak wielka niewiadoma - kto towarzyszył głowie państwa nad morzem?

Przypomnijmy - Andrzej Duda popisywał się na skuterze wodnym, a w pewnym momencie podpłynął do brzegu i na przejażdżkę zabrał tajemniczą kobietę. Choć brak wyraźnych zdjęć, wiadomo na pewno - nie była to ani Agata Kornhauser-Duda, ani córka pary prezydenckiej Kinga Duda. Więc kto?

Prezydent nad morzem z kochanką?

Po dłuższej nieobecności na Twitterze znów pojawiła się młoda dziewczyna, która od miesięcy utrzymuje, że miała romans, a wręcz związek z Andrzejem Dudą. Zapewnia, że on i Agata Kornhauser-Duda byli już w czasie rozwodu, gdy polityk został prezydentem. Z uwagi na wizerunek i naciski Jarosława Kaczyńskiego, do rozpadu małżeństwa nie doszło. Rozpadła się za to relacja z Jolantą.

Teraz Jolka Rosiek twierdzi, że ona i Andrzej Duda znów się ze sobą spotykają. Mieli wyjaśnić sobie "to, co chciała" dzięki czemu "odpoczęli po wyborczych zawirowaniach". Co więcej, w ostatnim czasie wybrali się na wspólne wakacje - nad polskie morze. Jolka miała przebywać w Jastarni dokładnie w dniach, gdy doszło do wypadku. Ba, to ona jest ponoć tajemniczą kobietą ze skutera!

Mimo incydentu bawiłam się rewelacyjnie! Za co dziękuję Ci @AndrzejDuda - pisze na Twitterze dziewczyna.

Jolka zdradza też szczegóły. Twierdzi, że do wypadku na skuterze doszło z jej winy - ponoć namówiła prezydenta, by przyspieszył, a gdy to zrobił, maszyna przewróciła się i pasażerowie wylądowali w wodzie. Co z Agatą Kornhauser-Dudą? Jak mówi Jolka, "nie utrzymują ze sobą relacji".

Jolka Rosiek nad morzem z prezydentem
Czytaj także