18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jolka, Jolka pamiętasz?

Duda wije nowe gniazdko. Kochanka przerywa milczenie

08.12.2020  19:08
Andrzej Duda remontuje nowy dom w Krakowie. Jest komentarz... "kochanki"
Andrzej Duda remontuje nowy dom w Krakowie. Jest komentarz... "kochanki" Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Andrzej Duda remontuje nowy dom, zamieszka tam z żoną? "Kochanka" prezydenta nie wytrzymała - publicznie komentuje sprawę. 

Andrzej Duda doskonale wie, że jego prezydentura nie będzie trwała wiecznie. Głową państwa przestanie być wraz z upływem obecnej kadencji, a wtedy będzie musiał wyprowadzić się z Pałacu Prezydenckiego.

Jako że apetyt często rośnie w miarę jedzenia, prezydent nie wyobraża już sobie powrotu do mieszkanka w Krakowie, kupił więc nowoczesny apartament. Z kim tam zamieszka?

Andrzej Duda remontuje dom w Krakowie

"Super Express" donosi, że zupełnie nie zajęty sprawami Polski prezydent, pojechał do Krakowa, by poświęcić uwagę wykańczaniu nowego gniazdka. Razem z nim w willi widziana była małżonka - Agata Kornhauser-Duda.

Na doniesienia te zareagowała potencjalna kochanka Andrzeja Dudy - Jolka Rosiek. Dziewczyna rok temu ujawniła się na Twitterze i od tej pory uparcie przekonuje, że ona i prezydent tworzyli coś w rodzaju związku. Ich wielka miłość miała zapłonąć jeszcze zanim Andrzej Duda został prezydentem. Kobieta twierdzi, że polityk rozpoczął już nawet starania o rozwód, został jednak głową państwa, a Jarosław Kaczyński zablokował rozstanie z Agatą i zabronił mu kontaktów z nową wybranką.

Okazało się, że wcale nie oznaczało to końca wielkiej przygody. Latem Andrzej Duda zaliczył wypadek na skuterze wodnym, a media donosiły, że była z nim wtedy tajemnicza kobieta. Jolka Rosiek po pewnym czasie oznajmiła, że to nikt inny, jak ona sama.

Jaka jest prawda? Czy Andrzej Duda i Jolka Rosiek byli na wspólnych wakacjach? Czy mieli romans, a może planowali wspólną przyszłość? Jak na razie znamy tylko wersję jednej strony - zakochanej kobiety. Andrzej Duda ani nikt z jego środowiska sprawy uparcie nie komentują. Tymczasem Jolka znów postanowiła skomentować bieżące wydarzenia i odniosła się do przygotowań nowego domu przez Dudów.

Jolka Rosiek rozczarowana ukochanym. Prezydent straci ją na zawsze?

Jolka Rosiek tradycyjnie już na Twitterze dała upust swym uczuciom, tym razem było to rozczarowanie. - Yhym. To tak stawiasz sprawę Andrzejku - napisała w reakcji na doniesienia "Super Expressu".

Przepłaciłeś za tą hawirę. Nie warta kredytu. Takie moje zdanie. Ale róbta co chceta - dodała rozzłoszczona.

Jeszcze na początku września kobieta deklarowała, że to koniec jej historii z prezydentem i przestanie walczyć o jego miłość. Zamierzała także przestać przekonywać wszystkich wokół, że to, co mówi, jest prawdą. - Nie mam zamiaru więcej bawić się w przeciąganie liny o Andrzeja z kimkolwiek. Jest dorosłym człowiekiem i gdyby miał taką wolę, to sam wybrałby inne życie. Skoro woli być zależny od emeryta (nie ubliżając emerytom, bo do nich nic nie mam) z Żoliborza, to trudno. Nie chcę jego litości, nie pozwolę sobie, by od tego miało zależeć moje szczęście. Żałosne jest to, że układa mu życie Kaczyński, a on na to pozwala - pisała na Twitterze.

Nie zamierzam żadnych 5lat czekać, nie potrzebuję łaskawej miłości i nikogo zgody na swoje szczęście, poradzę sobie układając życie choćby z kimś innym, jeśli Andrzej woli być sługą swego pana, Agata nie ma honoru by to przerwać. Bez łaski. - deklarowała.

Zdaje się jednak, że zapomnieć wcale nie jest łatwo...

Czytaj także
Przeczytaj więcej