18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Premiera roku

Andrzej Duda wygina się na ściankach. Prezydent został CELEBRYTKĄ?

13.09.2021  11:36
Andrzej Duda na ściance
Andrzej Duda na ściance Fot: VIPHOTO/East News

Andrzej Duda w gronie celebrytrów pojawił się na premierze filmu pt.  "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Prezydent RP, niczym rasowa osobowość telewizyjna, wyginał się na prasowych ściankach. Niedługo zobaczymy go w "Top Model"?

Andrzej Duda najprawdopodobniej popłynął na fali podniosłej atmosfery ubiegłej niedzieli. Wczoraj bowiem doszło do uroczystej beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nieprzypadkowo więc premiera filmu pt. "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" obyła się właśnie tego dnia.

Na ściankach prasowych kina pojawili się znani celebryci, a wśród nich... prezydent Andrzej Duda. Głowa naszego państwa z uśmiechem na ustach pozowała do zdjęć i rzucała zaczepne spojrzenia dziennikarzom. Widać, że drzemie w nim medialny potencjał, być może zwyczajnie marnuje się w swojej obecnej pracy.

Andrzej Duda wylądował na ściance prasowej

Na imprezie poświęconej tej produkcji pojawiły się również osobistości znane z TVP, która jawnie sympatyzuje z partią rządzącą. Wśród pozujących na czerwonym dywanie byli aktorzy występujący w produkcji "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Pojawili się tam m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Kawiorska czy Ksawery Szlenkier.

Z zaproszenia na premierę skorzystała również była gwiazda programu Top Model, Marcela Leszczak. Czyżby Andrzej Duda odkrywał w sobie pociąg do kariery telewizyjnej? Wiele osób twierdzi, że byłby dobrym aktorem, a i w programie dla modeli zapewne by sobie poradził.

Skoro w Top Model pojawiła się już żona posła PiSto i prezydenta RP nie powinno tam zabraknąć. Kiedy skończy się jego ostatnia kadencja, z pewnością będzie chciał poszukać nowego zajęcia. Skoro już całkiem nieźle odnajduje się na ściankach, może to jest ta droga?

Czytaj także