18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiepski stan zdrowia

Grabowski chory. Przeszedł bolesną operację

Wojciech Kozicki
21.09.2021  17:35
Andrzej Grabowski przedszedł operację. Wyznanie w "Tańcu z gwiazdami"
Andrzej Grabowski przedszedł operację. Wyznanie w "Tańcu z gwiazdami" Fot: TRICOLORS/East News

Andrzej Grabowski, czyli legendarny Ferdek Kiepski z serialu „Świat według Kiepskich”, zdecydował się na szokujące wyznanie o swoim stanie zdrowia. W „Tańcu z gwiazdami” ujawniał z jakim cierpieniem i chorobą musiał się zmierzyć.

Juror "Tańca z Gwiazdami" Andrzej Grabowski ukrywał swój kiepski stan zdrowia! 69-letni aktor podczas ostatniego odcinka tanecznego show ujawnił jak cierpi poza kamerami. Okazuje się, że przeszedł poważną i bolesną operację, ponieważ wszczepiono mu endoprotezy w obu biodrach.

Kiepski stan zdrowia Andrzeja Grabowskiego. Przeszedł operacje

Jak wyjaśnia Pomponik.pl, u Andrzeja Grabowskiego pojawiły się bóle stawów wywołane przez nadwagę. Protezy były coraz bardziej przeciążone. Rozpoczęła się wtedy walka o zrzucenie zbędnych kilogramów. Aktor wygrał i schudł tak bardzo, że niektórzy podejrzewali go o chorobę. Dopiero później w wywiadzie dla Vivy wyjaśnił jak pozbył się nadprogramowych 42 kilogramów.

To była operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, co powoduje brak łaknienia Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli mniej żryć - jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą mniej żryć – powiedział Grabowski.

W sprawie stanu zdrowia Grabowskiego głos zabrała także jego była żona Anita Grabowska.

Wszczepiono mu tzw. endoprotezę. Ludziom po 50. takie kontuzje się przydarzają, dopiero od niedawna dba się o stawy biodrowe noworodków – powiedziała Super Expressowi była żona Grabowskiego.

Czytaj także