18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesne

Andrzej Kosmala miał przerażający wypadek. Zdarzenie grozy

31.05.2021  12:11
Andrzej Kosmala miał wypadek
Andrzej Kosmala miał wypadek Fot: TRICOLORS/East News

Andrzej Kosmala - menadżer i przyjaciel zmarłego Krzysztofa Krawczyka miał wypadek przed koncertem, poświęconym pamięci piosenkarza. Było dosłownie o włos od tragedii, w sieci pojawiło się przerażające zdjęcie.

Andrzej Kosmala w niedzielę, przed koncertem upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka miał wypadek. Menadżer zmarłego artysty opublikował nawet na Facebooku własne zdjęcie w bandażach, jednocześnie opisując przebieg straszliwego zdarzenia. Zdradził również, jakich konkretnie doznał obrażeń. 

Andrzej Kosmala miał wypadek

Na scenie podczas koncertu poświęconego jego pamieci - hity Krzysztofa Krawczyka zaśpiewały największe gwiazdy polskiej estrady - Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak oraz Maryla Rodowicz. Podczas koncertu obecna była również żona artysty - Ewa Krawczyk oraz jego wieloletni przyjaciel i menedżer Andrzej Kosmala. Niestety, podczas przerwy mężczyzna doznał nieszczęśliwego wypadku.

Obrażenia podczas wypadku były na tyle poważne, że Andrzej Kosmala musiał udać się do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pierwszej pomocy. Wiadomo, że podczas zdarzenia mężczyzna był w pełni trzeźwy.

Chcę opisać mój dramatyczny wypadek w przerwie koncertu. Na zapleczu poszedłem pobrać dla żony i córki herbatę. Dumny niosę dwa kubełki gorącego napoju, a tutaj nagle wywracam się na schodach i lecę na bruk prosto czołowym płatem. Rozbita głowa zatoki, z tylu ból w szyi. Komputer wykazał stłuczenia, ale nie było wstrząsu, w takim stanie wróciłem do hotelu. Bardzo starannie zostałem zaopatrzony w Szpitalu Uniwersyteckim w Opolu. Głowa jeszcze boli. Najważniejsze, że nie ma uszkodzeń wewnętrznych

- relacjonował.

Bardzo współczujemy obrotu sprawy i mamy nadzieję, że mężczyzna szybko wróci do siebie. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej