18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stracił syna, myśli o śmierci

Dramat bliskiej osoby Krawczyka. "Niedługo do was dołączę"

Wojciech Kozicki
23.04.2021  20:57
Krawczyk zmarł, a Andrzej Kosmala rozmyśla o śmierci
Krawczyk zmarł, a Andrzej Kosmala rozmyśla o śmierci Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Śmierć Krzysztofa Krawczyka spowiła Polaków czarnym woalem smutku. Chociaż próbujemy się pocieszyć śpiewając „Mój przyjacielu „ i „Bo jesteś ty”, nie znajdujemy ukojenia. Tymczasem docierają do nas kolejne smutne wiadomości. Przyjaciel i menadżer Krawczyka Andrzej Kosmala zapowiada własną śmierć?

Krzysztof Krawczyk odszedł, zostawiając nam więcej niż tylko rysunek na szkle. Tymczasem niepokojące objawy przygnębienia okazuje Andrzej Kosmala, czyli wieloletni przyjaciel i menadżer Krzysztofa Krawczyka.

Andrzej Kosmala wspomina Krawczyka i zmarłego syna

Jak przypominają media, Kosmala zajmował się karierą Krawczyka od 1974 roku, pomagając mu także tworzyć. To także on przekazał jako pierwszy smutną wiadomość, że Krzysztof Krawczyk nie żyje, a teraz walczy, by medialne hieny nie żerowały na rodzinnej tragedii Krawczyków.

Jesteś w moich myślach, wspomnieniach, piosenkach, które tworzyliśmy wspólnie przez 47 lat  -  mówił Kosmala na pogrzebie Krawczyka.

Pudelek przypomina, że w czerwcu minionego roku Kosmala stracił syna, który w wieku 43 lat popełnił samobójstwo. Teraz Andrzej Kosmala wspomina syna na Facebooku w krótkim nagraniu, w którym przewiduje, że „niedługo do niego dołączy”.

Wstaje nowy dzień, a ja dopiero idę spać. Myślę o was... Mój synu Robercie, mój przyjacielu Krzysztofie... niedługo do was dołączę - wyznał Kosmala na Facebooku.

Wiecie, jaki to dramat dla ojca pochować swego syna? Zaangażował się jako wykształcony bankowiec w kryptowaluty, wierzył w te bitcoiny! I przegrał z mafią, która rządzi od 5 lat naszym krajem – pisał Kosmala, gdy stracił syna. (Pudelek)