18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

osiem gwiazd i gwiazdek

Piasek nie odpuszcza. Gwiazdor znów "JE*IE PIS"

14.09.2021  15:41
Piasek znów rzuca ośmioma gwiazdkami
Piasek znów rzuca ośmioma gwiazdkami Fot: Paweł Wodzyński/East News

Andrzej Piasek Piaseczny nie odpuszcza władzy. Gwiazdor po raz kolejny ujawnia, co myśli o PiS i rozprawia o ośmiu gwiazdkach. Tym razem w "Tańcu z gwiazdami".

Andrzej Piasek Piaseczny zdaje się, że ubóstwia pewną dość specyficzną czynność. Od pewnego czasu gwiazdor wybitnie lobuje się w... ogłaszaniu wszem i wobec, że należy "je*ać PiS". Piosenkarz zaczął od swych pamiętnych urodzin, gdzie wraz z Nergalem i Majką Jeżowską przed Instagramową kamerką wykrzykiwali, co sądzą o władzy, przeszło przez mocno krytyczne wypowiedzi dla mediów i trwa w najlepsze.

Andrzej Piaseczny przez ostrą krytykę rządów PiS wyleciał z pracy w TVP (wszak wiadomo, akurat tam o władzy źle mówić nie można), ale długo bezrobotny nie pozostawał. Szybko otrzymał propozycję oceniania wygibasów celebrytów w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie. A tam - prócz typowej pracy jurora - oddaje się antypisowskiej politykę ośmiu gwiazdek.

Andrzej Piasek Piaseczny: ***** ***

W trzecim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" Andrzej Piasek Piaseczny znów nawiązał do antyrządowych protestów i rzucał gwiazdkami. Gdy przyszło mu ocenić występ Kingi Sawczuk i jej pląsy w rytmie cha-cha, piał z zachwytu i zaczął się rozwodzić o... no właśnie.

Nasz program jest naprawdę na czasie - mamy tu nie tylko osiem gwiazdek, ale osiem prawdziwych gwiazd

- powiedział, nawiązując do słynnego ruchu ośmiu gwiazd i ukrytego w nim hasła "je*ać PiS".
Myślicie, że i z tej pracy wyrzucą go za poglądy polityczne?

Czytaj także
Przeczytaj więcej